Ostatnio aktualizowane: 29.11.22

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy ranking trymerów do brody Wahl. Znalazły się w nim opisy urządzeń, które cechuje: funkcjonalność, efektywność i estetyczne wykonanie. Pierwsze miejsce w zestawieniu zajął model Wahl Stainless Steel Advanced 9864-016. Ten trymer do brody zyskał najwięcej pochlebnych opinii Internautów, co sprawiło, że jest on chętnie kupowany przez konsumentów. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo, dzięki czemu nic nie krępuje naszych ruchów w trakcie pielęgnacji zarostu. Urządzenie zrobiono ze stali nierdzewnej, czyli materiału wykazującego bardzo dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne. Produkt sprzedawany jest w zestawie z praktyczną podstawką. Komplet obejmuje także wiele wymiennych końcówek, jak również etui do przechowywania. Kolejnym trymerem do brody w naszym rankingu jest Wahl 9855-1216. Jest to model pozwalający nie tylko na przycięcie zarostu, ale także włosków z nosa czy uszu. Sprzęt ma gumową obudowę, dzięki czemu użytkownik ma zapewniony pewny chwyt. Korzystanie z urządzenia jest wygodne także m.in. dzięki odpowiednio wyprofilowanej rączce.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Sprzęt jest zasilany akumulatorowo, nie trzeba podłączać go do prądu. Trymer pozwala na precyzyjne przycięcie zarostu na twarzy i szyi, a także w okolicach bokobrodów. Produkt ma w komplecie 8 wymiennych nasadek grzebieniowych.

Wady

Urządzenie ma źle wyprofilowany uchwyt, więc może wyślizgiwać się z dłoni. Konsumenci uważają, że rękojeść powinna być pokryta antypoślizgową gumą.

Podsumowanie

Model został wykonany ze stali nierdzewnej, dlatego nie jest podatny na korozję. Czas ładowania akumulatora wynosi 60 min, a maksymalny czas pracy – 240 minut. Sprzęt ma w komplecie kilka akcesoriów: szczoteczkę do czyszczenia, etui oraz oliwkę do smarowania ostrzy. Trymer można wykorzystać do przycinania włosków w uszach i nosie.

Drugi wybór

Zalety

Trymer ma samoostrzącą się głowicę, co znacząco ułatwia jego konserwację. W komplecie znajdziemy 5 wymiennych nasadek, w tym jedną z 6-stopniową regulacją długości strzyżenia włosków. Model ma gumowaną obudowę i nie wyślizguje się z dłoni.

Wady

Sprzęt nie pracuje zbyt cicho, w efekcie czego generowany przez niego hałas może stać się uciążliwy. Tak uważają w szczególności konsumenci, którzy używają urządzenia kilka razy w tygodniu.

Podsumowanie

Produkt jest zasilany pojemnym akumulatorem zapewniającym do 60 minut ciągłej pracy. Urządzenie łatwo się czyści, korpus z ostrzem można bez trudu zdjąć jednym ruchem dłoni. Trymer nadaje się do stylizowania zarostu, przycinania włosków w nosie, a nawet do golenia karku czy pach.

Rozważ też

Zalety

Urządzenie jest wyposażone w odporne na tępienie, szlifowane ostrza wykonane ze stali wysokowęglowej. Czas pracy akumulatora wynosi 180 minut. Model ma funkcję szybkiego ładowania, po 1 minucie zyskujemy dodatkowe 3 minuty na stylizację zarostu.

Wady

Trymer ma w komplecie wymienne grzebyki do strzyżenia zarostu, ale ich zakładanie i zdejmowanie jest kłopotliwe. Trzeba uważać, aby przypadkowo nie zniszczyć nasadek.

Podsumowanie

Sprzęt jest lekki, a dobrze wyprofilowana rękojeść gwarantuje mocny chwyt. Trymer wygodnie się przechowuje na dołączonej do zestawu podstawce, jest na niej miejsce także na wszystkie akcesoria. Model pozwala na łatwą stylizację zarostu lub przycięcie włosków przy samej skórze. Ładowanie akumulatora trwa ok. 60 minut.

 

 

Trymery do brody Wahl – ranking

 

 

Wahl Stainless Steel Advanced 9864-016

 

Trymer do włosów Wahl Stainless Steel Advanced 9864-016 to wielofunkcyjny, niezawodny sprzęt często wybierany przez fryzjerów. Głównie ma to związek z tym, że urządzenie posiada szereg końcówek umożliwiających regulację pracy i dostosowanie trymera do różnych potrzeb.

Zestaw zawiera wielofunkcyjną końcówkę do strzyżenia włosów czy zarostu, ale też innych miejsc ciała, również tych bardzo delikatnych. Poza tym komplet obejmuje innowacyjną głowicę z ostrzem typu T o szerokości 40 do strzyżenia bokobrodów. Wiele osób doceniło również to, że komplet obejmuje trymer do nosa i uszu oraz maszynkę z ostrzem foliowym. Nie można też zapomnieć o 12 różnych nasadkach regulujących długość strzyżenia.

Trymer sprzedawany jest w zestawie z podstawą do przechowywania wszelki głowic i nasadek – zachowujemy tym samym porządek. Produkt jest też atrakcyjny ze względu na wykorzystany do produkcji materiał – cała obudowa jest wykonana ze stali nierdzewnej, dlatego jest solidna, a przy tym dobrze trzyma się ją w dłoni.

Wśród zalet produktu konsumenci wymieniają czas pracy na baterii, który wynosi nawet 4 godziny. Jednocześnie pełne ładowanie akumulatora to zaledwie 1h. Trudno jest znaleźć równie mocny sprzęt. Warto też wspomnieć o opcji krótkiego, minutowego ładowania wystarczającego na jedno golenie – taki trymer jest niezastąpiony w salonie fryzjerskim, jak również w domu.

Trymer do brody Wahl Stainless Steel Advanced 9864-016 jest zasilany akumulatorowo. Urządzenie wykonano m.in. ze stali nierdzewnej. Długość strzyżenia można regulować w zakresie od 0,5 mm do 25 mm.

 

Zalety

Kontrolka LED: Na obudowie znajduje się kontrolka LED, która informuje o stanie naładowania akumulatora. Dzięki niej jesteśmy w stanie łatwo określić, kiedy należy podłączyć urządzenie do źródła zasilania.

Łatwa pielęgnacja: Jak wskazuje producent, korpus z ostrzem można zdjąć jednym delikatnym ruchem. Po demontażu tego elementu można łatwo przystąpić do jego mycia. Warto wspomnieć, że w zestawie znajduje się szczoteczka do czyszczenia.

Obudowa: Zrobiona ze stali nierdzewnej obudowa nie jest podatna na zarysowania i inne uszkodzenia mechaniczne.

Końcówki: W zestawie znajduje się wiele końcówek, dzięki czemu każdy, niezależnie od potrzeb, może skorzystać z urządzenia.

Przechowywanie: Kupując Wahl Stainless Steel Advanced 9864-016 otrzymujemy w zestawie podstawkę, dzięki której możemy odstawić sprzęt w bezpieczne miejsce na szafce w łazience. Komplet zawiera także solidnie wykonane etui przydające się podczas podróży.

 

Wady

Wyślizguje się z dłoni: Konsumenci wskazują, że kiedy ma się lekko wilgotne dłonie, sprzęt się z nich wyślizguje.

 

 

 

 

Wahl 9855-1216

 

Chcesz kupić coś niedrogiego, ale funkcjonalnego? Jeśli tak, polecamy Ci sprzęt Wahl 9855-1216 GroomsMan Pro. Jest to bardzo praktyczny zestaw do pielęgnacji wyposażony w cztery głowice z regulacją cięcia od 1,5 mm do 12 mm.

Ten trymer do brody Wahl w dobrej cenie jest mały, a przy tym poręczny i bardzo lekki, co ułatwia codzienną pielęgnację. Wielu mężczyzn zauważa też, że obudowa jest dobrze wyprofilowana, a gumowa nakładka zapewnia mocny, stabilny chwyt. Wśród atutów produktu wymienia się łatwe czyszczenie i wymianę głowic – wszystkie części znajdujące się w zestawie łatwo zamontujemy do korpusu zaledwie jednym ruchem. Urządzenie jest wyposażone w akumulator wystarczający na 60 minut bezprzewodowej pracy. Poza tym sprzęt dość szybko się ładuje.

Konsumenci zgodnie twierdzą, że jest to jeden z najbardziej poręcznych trymerów na rynku. Stosunek jakości wykonania do ceny jest w tym przypadku niezwykle atrakcyjny, co zachęciło wiele osób do inwestycji w ten konkretny model.

Model 9855-1216 to dobry trymer do brody Wahl do 150 zł. Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Produkt jest sprzedawany w zestawie z 4 wymiennymi głowicami.

 

Zalety

Podstawka: Aby ułatwić pracę z trymerem producent dołączył do zestawu podstawkę, na której można umieścić nie tylko sprzęt, ale także dołączone do niego akcesoria. Dzięki temu użytkownik może mieć wszystkie głowice pod ręką i swobodnie je wymieniać.

Szerokie możliwości zastosowania: Prezentowane urządzenie będzie odpowiednie nie tylko do przycinania zarostu, ale także pielęgnacji brwi, nosa czy uszu. W efekcie model można uznać za uniwersalny.

Ostrza: Wykonane z dobrych gatunkowo materiałów ostrza mają bardzo dobre właściwości – dokładnie przycinają włosy i nie ciągną ich, a dodatkowo są odporne na zniekształcenia.

Olej: W zestawie znajduje się 5 ml opakowanie oleju. Umożliwia to odpowiednią konserwację trymera.

 

Wady

Głośna praca: Zdaniem konsumentów jedyną wadą urządzenia jest to, że generuje ono spory hałas podczas pracy.

 

 

 

 

Wahl WA9854-616

 

Trymer Wahl 9854-616 to bogato wyposażone urządzenie sprzedawane w zestawie z różnymi głowicami i nasadkami. Ten jeden sprzęt może nam zastąpić golarkę, maszynkę foliową, trymer do brody oraz trymer do nosa i uszu.

Litowo-jonowy akumulator gwarantuje nawet 3 h nieprzerwanej pracy, dlatego może to być ciekawa propozycja do salonu fryzjerskiego. Do tego sprzęt bardzo szybko się ładuje. Prezentowany wielofunkcyjny trymer ma w zestawie między innymi głowicę do zarostu, włosów na głowie oraz innych miejscach ciała. Ciekawymi dodatkami są głowica z ostrzem typu T do bokobrodów oraz wąska do uszu i nosa. Komplet obejmuje też 7 nasadek.

Użytkownicy maszynki potwierdzają, że wymiana głowic i nasadek jest bardzo łatwa, a czyszczenie sprzętu nie zajmuje dużo czasu. Wśród zalet produktu wymienia się także jego atrakcyjny design oraz fakt, że posiada specjalną podstawę do przechowywania wszystkich elementów zestawu.

Trymer Wahl 9854-616 jest zasilany akumulatorowo. Model waży 554 g, a szerokość strzyżenia wynosi 30 mm. Ostrze zrobiono ze stali wysokowęglowej.

 

Zalety

Czas pracy akumulatora: Urządzenie po pełnym naładowaniu trwającym 60 minut pracuje 180 minut. W rezultacie nie trzeba często podłączać trymera do źródła zasilania. Warto dodać, że model ma też funkcję szybkiego ładowania – 1 minuta starcza na 3 minuty pracy.

Ostrza: Precyzyjne ostrza gwarantują maksymalny komfort pracy i efektywność. Nawet po długim czasie użytkowania ostrza się nie tępią.

Regulowane grzebyki: Model sprzedawany jest w zestawie z regulowanymi grzebykami, które pozwalają dostosować sprzęt do naszych aktualnych potrzeb i efektu, jaki chcemy uzyskać.

 

Wady

Brak wskaźnika poziomu naładowania: Dla części osób istotną wadą jest to, że model nie ma wskaźnika informującego o poziomie naładowania.

 

 

 

 

Jaki trymer do brody Wahl wybrać?

 

Moda na brody nie słabnie, wręcz przeciwnie coraz większa grupa mężczyzn decyduje się na długi, bujny zarost, ale oczywiste jest, że trzeba o niego odpowiednio dbać. Podstawą jest regularne strzyżenie, bo włoski nie rosną w tym samym tempie i nieregulowany zarost wygląda niechlujnie. Konieczne jest też formowanie brody, do czego bardzo przydaje się trymer. Jeśli właśnie szukasz dobrego urządzenia tego typu, dobrze trafiłeś. Poniżej prezentujemy nasz poradnik oraz ranking – mamy nadzieję, że ten artykuł ułatwi Ci zakupy.

Wśród producentów trymerów do brody należy wymienić istniejącą od prawie 100 lat firmę Wahl – nie jest tak dobrze znana Polsce, jak inne marki, aczkolwiek ostatnio zyskała na popularności, właśnie ze względu na modę związaną z posiadaniem brody. Dlaczego? Głównie chodzi o jakość produktów oferowanych przez markę Wahl – są one solidne, mocne i cenione przez profesjonalnych fryzjerów. Poza tym każde z urządzeń tej marki ma szereg nasadek, które pozwalają skrócić brodę na różne długości, wygolić niektóre miejsca czy usunąć włoski z nosa.

Według profesjonalistów najlepsze trymery do brody Wahl mają nie tylko szereg nasadek, ale też mocną baterię, która wytrzymuje nawet kilka godzin na jednym naładowaniu. Dobrze, jeśli dodatkowo urządzenie ma opcję szybkiego – na przykład 5 minutowego ładowania pozwalającego na jedno pełne golenie.

Jeśli chcesz kupić najlepszy trymer brody Wahl w 2022 roku, uważnie przyjrzyj się ostrzom – powinny być mocne i nienaruszone. W niektórych sklepach sprzęty są testowane i wszelkie ryski czy wyszczerbienia to sygnał, że urządzenie było intensywnie eksploatowane podczas prezentacji.

Kolejna kwestia to oczywiście wygoda podczas golenia – dobrze wyprofilowany uchwyt, który nie ślizga się w dłoni to podstawa. Czasem o tym zapominamy i w efekcie codzienne strzyżenie zarostu okazuje się bardzo problematyczne.

Wielu mężczyzn zauważa też, że dość istotna jest dla nich pielęgnacja sprzętu, możliwość jego czyszczenia pod bieżącą wodą. Niestety nie każdy produkt jest wodoszczelny – warto to więc zweryfikować.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ