Opinie o Paco Rabanne Invictus 

Ostatnio aktualizowane: 08.06.23

 

Najważniejsze zalety:

Według wielu panów i ich partnerek to rewelacyjny zapach dla każdego mężczyzny. Jest nie tylko trwały i długo utrzymuje się na skórze, ale też jest uwodzicielski. Perfumy, jak pokazuje test Paco Rabanne Invictus, nie pozostawiają śladu na ubraniach mimo swojej błękitnej barwy. To zapach świeży i mocny. 

 

Najważniejsze wady:

Najwięcej krytycznych ocen zebrała buteleczka perfum, dla jednych jest ona bardzo nieporęczna, przeznaczona dla bardzo dużych dłoni, dla innych jej kształt przypomina bardziej urnę niż perfumy. Opinie o Paco Rabanne Invictus przekazują również, że dla niektórych użytkowników zapach kosmetyku ma w sobie coś chemicznego, drażniącego nozdrza, a opakowanie słabe pod względem wykonania – rozczarowuje.

 

Werdykt: 9.6/10

Paco Rabanne Invictus to perfumy mające swoich zagorzałych zwolenników, jak również przeciwników. Jedni udowadniają, że zapach jest wyjątkowy, zmysłowy i długo utrzymuje się na skórze. Przeciwnego zdania adwersarze udowadniają, że to pospolita woń nic nowego nie wnosząca w świecie perfum. Z zapachem jednak jest tak, że preferencje jednej osoby są zgoła odmienne od drugiej. Dlatego zaufaj tym którzy polecają ten zapach i doświadcz sam jak zapach działa na kobiety.

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Paco Rabanne

Perfumy Paco Rabanne mają swoją długą historię. Właściciel marki Francisco Rabaneda Cuervo, który przyjął pseudonim Paco Rabanne pochodził z Hiszpanii, ale wychowywał się we Francji. tam też rozpoczął swoją karierę w paryskich domach mody, aż w 1966 roku założył własną markę o nazwie Paco Rabanne. Od tej pory zaczęła się światowa kariera młodego Paco. Duży sukces pchnął przedsiębiorcę w kierunku wytworzenia własnych zapachów, które stałyby się tak popularne jak jego biżuteria. W krótkim czasie perfumy Paco Rabanne podbiły świat stały się ulubionym zapachem dziesiątków mężczyzn i kobiet. Na początku Paco wykorzystywał esencje kwiatowe do swoich wyrobów, aby kolejno wzbogacić je o korzenne i drzewne nuty. Dzięki nim zapachy wytwórcy zyskały seksapilu i szyku. Największy rozgłos zyskał zapach 1 Million.

Paco Rabanne Invictus najlepsze perfumy męskie

Paco Rabanne Invictus to zapach, który pasuje do każdego z mężczyzn i jest przez nich odbierany jako prawdziwy eliksir młodości, bo pasuje najbardziej do mężczyzn aktywnych. Według panów woń perfum podkreśla męską siłę, wytrwałość i seksapil. Perfumy zostały też opakowane w niezwykłą butelkę. Ma ona kształt pucharu, czyli to przedmiot dla zwycięzców. To nie przypadek, bowiem polskie znaczenie łacińskiego słowa Invictus jest „niezwyciężony” lub „niepokonany”. Wewnątrz znajdująca się woda toaletowa o morskim aromacie z domieszką drzewnych nut sprawi, że używający jej mężczyzna stanie się wyjątkowym, zapach przyniesie mu również orzeźwienie i dobre samopoczucie. 

 

Nuty zapachowe

Paco Rabanne Invictus są zaopatrzone w nuty zapachowe, które nigdy się nie znudzą. Nuta bazy daje wyraźnie odczuć zapach drzewa gwajakowego, paczulę, ambrę i mech dębowy. Gdy do naszych nozdrzy dojdzie nuta głowy wyczujemy grejpfrut, mandarynkę i akordy morskie. Natomiast nuta serca oferuje użytkownikowi zapach jaśminu zmieszanego z liściem laurowym. Perfumy są dla odważnych mężczyzn, dla których rywalizacja i zwycięstwo to chleb powszedni. Zapach daje poczucie męskości, jest prowokujący, intrygujący i obiecujący. kupując na prezent dla bliskiego mężczyzny Paco Rabanne Invictus zobaczysz, że cena produktu jest adekwatna do jego jakości. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ