Co wyróżnia Dominika

  • Instruktor fitness z certyfikatem zdobytym w Akademii Mistrzostwa Sportowego w Warszawie.
  • Dietetyk z wykształceniem w Humanum, skupiający się na dietetyce i psychologii zdrowia.
  • Aktywny triathlonista, łączący pasję do sportu z profesjonalizmem.
  • Współpracownik NoLimit.fit oraz Centrum Sportowego, gdzie zdobywa codzienne doświadczenie w pracy z klientami.
"Zdrowie i fitness to nie tylko moja praca, ale przede wszystkim pasja. Jako instruktor fitness i dietetyk, moją misją jest inspirowanie ludzi do zdrowego stylu życia i pomaganie im w osiągnięciu ich indywidualnych celów zdrowotnych. Każdy z nas jest inny i wymaga indywidualnego podejścia — moje podejście opiera się na empatii, zrozumieniu i ciągłym kształceniu się i dostarczaniu najnowszych, opartych na nauce informacji." — DOMINIK WYSOCKI

Doświadczenie:

Dominik jest uznanym instruktorem fitness i dietetykiem. Jego praktyczne podejście do zdrowia, odżywiania i treningów fizycznych pomaga ludziom w osiąganiu ich celów zdrowotnych. Jego codzienna praca w NoLimit.fit oraz Centrum Sportowym umożliwia mu bezpośredni kontakt z klientami, co pozwala na lepsze zrozumienie ich potrzeb. Założyciel indywidualnych programów treningowych i dietetycznych, które pomagają ludziom w osiągnięciu ich celów zdrowotnych. Regularnie uczestniczy w triathlonach, łącząc swoją pasję do sportu z profesjonalizmem. Dominik jest cenionym ekspertem w dziedzinie fitness i dietetyki, który regularnie uczestniczy w warsztatach i konferencjach branżowych, aby być na bieżąco z najnowszymi badaniami i trendami w dziedzinie zdrowia i fitness.

O Nas:

FitLife, lider w dziedzinie zdrowia i fitness, dostarcza informacje oparte na nauce, pomagając ludziom w podejmowaniu realnych kroków w kierunku zdrowszego życia. Nasza treść jest sprawdzana pod kątem dokładności przez naszą Radę Recenzentów.

More From Dominik Wysocki, Instruktor Fitness i Dietetyk