“Styl Faceta”

'Styl Faceta’ to zakątek, gdzie męska moda łączy się z pasją i dobrem. Zespół entuzjastów mody i zdrowego stylu życia dostarcza nowe trendy i inspirujące porady, celebrując unikalność każdego mężczyzny.

Poznaj Naszą Drużynę

 • Nick

  CEO & Co-founder

  Z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży mediów internetowych Nick obsługuje operacje Seroxy. Jest on wysoko wykwalifikowany od marketingu internetowego począwszy po optymalizację na stronie skończywszy, a kiedy czasy stają się trudne, rozwiązuje problemy techniczne, tak jak każdy członek naszego zespołu.

 • Lorin

  Menadżer projektu

  Jako biegacz, Lorin napotkał już wiele przeszkód, ale żadna z nich nie powstrzymała go przed osiągnięciem jego celów. Stosuje ten sam sposób myślenia w pracy. Chociaż niektórzy z naszych współpracowników mogliby powiedzieć, że funkcjonuje w oparciu o zorganizowany chaos, był jedynym, który był na tyle szalony, aby spróbować zarządzać polskim projektem.

 • Sergiu

  Edytor stron internetowych

  Od dwóch lat jest cennym członkiem naszego zespołu redakcyjnego stron internetowych, a jego wiedza fachowa sprawiła, że wykorzystaliśmy jego umiejętności w wielu projektach, poza naszym polskim przedsięwzięciem. Nie ważne zadanie, Sergiu jemu podoła.

 • Alex

  Grafik

  Alex ma kreatywny umysł, który potrafi nadać kształt nawet najbardziej szalonym pomysłom. Jego twórczość jest świeża i niekonwencjonalna. Zawsze gotowy do przyjęcia wyzwań, stale przekracza samego siebie.

 • Fabian Szymański

  Twórca treści

  Poznajcie Fabiana, naszego trzydziestokilkuletniego eksperta od męskiej mody. Z instynktem do trendów i doświadczeniem dziennikarza mody, Fabian jest przewodnikiem po świecie stylu, łączącym fascynujące opowieści z solidną wiedzą. Jego artykuły to kreatywne eksploracje mody, napisane z empatią i głębokim szacunkiem dla różnorodności.

 • Cyprian Krupa

  Twórca treści

  Oto Cyprian, nasz fryzjer z 5-letnim doświadczeniem, mistrz cięcia, stylizacji i plotek. Przekształca swoją wiedzę o świecie włosów w wirtualne opowieści, pełne fryzjerskich sekretów, trendów i humoru. Przygotuj się na wybuchową mieszankę stylu i zabawy w jego internetowym świecie fryzur!

 • Dominik Wysocki

  Twórca treści

  Poznajcie Dominika, naszego eksperta od fitnessu i dietetyki z dziesięcioletnim stażem. Z pasją do zdrowia, Dominik dzieli się wiedzą, upraszczając skomplikowany świat wellness. Jego artykuły to skarbnica praktycznych porad, które wzbogacą wasze życie. Witajcie w naszej społeczności, gdzie zdrowie i szczęście idą w parze!