Opinie o Dior Sauvage

Ostatnio aktualizowane: 22.06.24

 

Dior Sauvage – Najważniejsze zalety:

Według wielu użytkowników jest to zapach jednocześnie szlachetny i surowy. Zapach składający się ze skoncentrowanych składników z lekką nutą kwiatową jest wydajny i starcza na długo. Opakowanie jest staranne i eleganckie, zatem perfumy Dior Sauvage nadają się świetnie w roli wyszukanego prezentu.

 

Dior Sauvage – Najważniejsze wady:

Pierwsze odczucia po zastosowaniu, wielu osobom nasuwa wrażenie przytłaczające i duszące. Dlatego jak mówią opinie o Dior Sauvage trzeba się nauczyć umiejętnego stosowania perfum. Zdarzają się również opinie, że zapach mógłby być trwalszy, a także informacja, że w niejednej buteleczce zepsuła się pompka i z tego powodu aplikacja stała się utrudniona. 

 

Werdykt: 9.3/10

Mimo pewnych negatywnych opinii, produkt zbiera bardzo dobre recenzje. Panie oceniają, że ich mężczyźni skropieni perfumami pachną zarazem bardzo męsko i delikatnie. Zapach na wiele kobiet działa uwodzicielsko i zmysłowo. Klienci stale używający Dior Sauvage twierdzą, że cena nie jest wygórowana, bo produkt jest bardzo wydajny, a umieszczenie perfum w gustownej buteleczce z magnesową zakrętką czyni z nich produkt oryginalny i niespotykany.  

 

 

 

OPIS PODSTAWOWYCH CECH PRODUKTU

 

Kompozycja zapachowa – cechy

Celem twórcy perfum było stworzenie zapachu surowego i szlachetnego zarazem. Dior Sauvage zachwycają użytkowników kompozycją wnoszącą powiew świeżości, kojarzącą się z brakiem ograniczeń, otwartą przestrzenią, gorącym słońcem, kamienistą pustynią i bezkresnym niebem. To zapach dziki i autentyczny dla współczesnego mężczyzny, który jest pewny siebie, a równocześnie potrafi zdobyć się na delikatność. To zapach, który uwodzi kobiety. Mężczyzna skropiony Christian Dior Sauvage jest uwodzicielski i rozbudza zmysły kobiety. Wiele pań jest zdania, że pod względem zmysłowości zapachu są to najładniejsze perfumy męskie.

Skąd ten zapach?

Do stworzenia zapachu wykorzystano wyłącznie naturalne składniki. Tajemnica zapachu, który przemawia do wielu tkwi w odpowiednio dobranych silnie skoncentrowanych składnikach we właściwych dawkach. Połączenie esencji kalabryjskiej bergamotki i promiennego pieprzu sprawia, że na początek czujemy rześką, nieco cytrusową woń, o charakterze zdecydowanie współczesnym. Nuta serca składa się z odpowiednio zmieszanych, we właściwych proporcjach zapachów paczuli, wetywerii, różowego pieprzu, elemi, pieprzu syczuańskiego, lawendy i geranium. Natomiast nuty bazy to połączenie cedru labdanum i ambroksan. Ta mieszanka nadaje perfumom drzewnego charakteru. 

 

Opakowanie

Dior Sauvage to perfumy, które miały swoja premierę w 2015 roku, a buteleczka zawiera 100 ml produktu. Woda toaletowa zamknięta jest w niewielkiej szklanej buteleczce z zatyczką na magnes. Butelka została zakończona aplikatorem ułatwiającym dozowanie Dior Sauvage. Test produktu wskazuje, że chętnie wybierają go kobiety, aby obdarować swojego ukochanego. Panie chętnie wybierają ten produkt, bo nie tylko zmysłowo pachnie, ale też gustowna buteleczka jest umieszczona w eleganckim, zafoliowanym kartonowym pudełeczku. To sprawia, że zakupione perfumy są od razu doskonale opakowane i gotowe do wręczenia jako podarunek. 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Fabian Szymański

Cześć, jestem Fabian, trzydziestokilkuletni miłośnik dynamicznej sfery męskiej mody. Dysponując instynktownym wyczuciem trendów, jestem dumny, że potrafię przewidzieć przypływy i odpływy świata stylu, służąc jako twój przewodnik w tej ekscytującej podróży. Moje doświadczenie jako dziennikarza mody wzbogaca moje artykuły, łącząc w sobie fascynujące opowiadanie historii i solidną wiedzę, czyniąc każdy post odkrywczą eksploracją mody. Kreatywność jest moją myślą przewodnią, inspirując oryginalność w mojej pracy. Ale to empatia, która leży u podstawy mojego pisania, jest dla mnie najcenniejsza. Uznając, że temat mody jest jak intymna podróż, szanuję różnorodność stylu, witając wszystkich z szacunkiem i ciepłem.