Ranking 3 najlepszych trymerów do brody Remington w 2024

Ostatnio aktualizowane: 15.07.24

 

Najlepszy trymer do brody Remington  – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Wiemy, że dobry trymer jest niezbędny wielu mężczyznom, dlatego przygotowaliśmy zestawienie zawierające opisy najlepszych sprzętów dostępnych na rynku. Przy wyborze produktów uwzględniliśmy nie tylko ich poszczególne cechy czy cenę, ale również oceny użytkowników, którzy przetestowali dane modele. Wśród najlepszych produktów najczęściej wymienianym jest trymer Remington MB4045 z tytanowymi ostrzami. Regulacja długości strzyżenia oraz dodatkowe nasadki do wykonywania innych zabiegów sprawiają, że prezentowane urządzenie jest bardzo funkcjonalne. Wiele osób pozytywnie oceniło wydajną baterię tego trymera. Podkreślają oni również, że sprzęt ten bardzo dobrze leży w dłoni i wykonywany nim zabieg pielęgnacyjny przebiega bezproblemowo. Jeśli jednak cena powyższego produktu jest według Ciebie zbyt wysoka, może zainteresuje Cię Remington MB4125. Ma on solidne, ząbkowane ostrze ułatwiające golenie. Trymer jest łatwy w pielęgnacji i ma regulację długości cięcia, więc można go dostosować do swoich potrzeb.

 

Tabela porównawcza – Dobre trymery do brody Remington

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Produkt posiada tytanowe ostrza. Mają one właściwości samoostrzące się, co oznacza, że przez długi czas będziemy mogli cieszyć się maksymalnie ostrymi ostrzami. Oprócz tego możemy bardzo łatwo oczyścić urządzenie pod bieżącą wodą.

Wady

Niektórzy użytkownicy twierdzą, że prezentowany trymer nie zapewnia nam bardzo precyzyjnego podcinania brody. Aby nadać jej kształt, taki, jaki oczekujemy musimy poświęcić sporo czasu.

Podsumowanie

Remington MB4045 to trymer do brody, który przyda się również osobom przycinającym włosy na głowie. Wyposażony jest w specjalną końcówkę, która to umożliwia. Nie jest to jednak najprecyzyjniejszy sprzęt na naszej liście.

Drugi wybór

Zalety

Trymer daje nam możliwość wybrania jednej z 11 długości cięcia. Oznacza to, że możemy wybrać taką, która jest dla nas najbardziej korzystna. Produkt ten został skonstruowany w taki sposób, aby trzymanie go było wygodne i jak najmniej męczące.

Wady

Część użytkowników twierdzi, że trymer po naładowaniu zbyt krótko działa. Po 16 godzinach ciągłego ładowania jest w stanie pracować jedynie przez 40 minut. Jeżeli mamy więcej niż jedną osobę do ostrzyżenia to akumulator może okazać się za słaby.

Podsumowanie

Chcąc ukształtować idealny kształt brody wybierz Remington MB4125. Pomoże w tym 11 długości cięcia. Podczas tej czynności nasza ręka nie ścierpnie, ponieważ trymer ma specjalnie wyprofilowany kształt.

Rozważ też

Zalety

Jednym z najbardziej użytecznych elementów przedstawionego trymera jest jego antypoślizgowa rączka. Nie musimy martwić się, że podczas przycinania sprzęt nagle wypadnie nam z ręki. Oprócz tego ma twarde, tytanowe ostrza.

Wady

Konieczne jest ładowanie sprzętu przez co najmniej 4 godziny. Dopiero po takim czasie jest on w stanie płynnie pracować przez godzinę. Poza tym plastikowe elementy produktu zostały wykonane z nie najlepszych materiałów.

Podsumowanie

Remington MB4130 to trymer, który ma aż 13 długości cięcia. Antypoślizgowa rączka umożliwia nam precyzyjne ukształtowanie estetycznego kształtu brody. Sprzęt ten potrzebuje dość długiego czasu ładowania, wynosi on 4 godziny.

 

Trymery do brody Remington – Ranking

 

1. Maszynka Trymer do brody Remington MB4045

 

Pierwszy produkt, który chcemy opisać to Remington MB4045 o tytanowych ostrzach. Z myślą o użytkownikach i maksymalnej dla nich wydajności i skuteczności, producent pokrył ostrza tytanem, który ma właściwości samoostrzące się. Trymer został też wyposażony w kilka grzebieni, które można dostosować do indywidualnych potrzeb.

Pierwszy z nich – precyzyjny pozwala na regulowanie długości cięcia od 1 do 5 mm, kolejny, krótszy grzebień regulowany pozwala na utrzymanie długości od 1,5 mm do 18 mm i trzeci, grzebień XL zostawia długość od 20 do 35 mm. Dzięki takiej bogatej regulacji, każdy z użytkowników może urządzenie dopasować do własnych potrzeb.

Dodatkowo w zestawie dołączony jest trymer do modelowania precyzyjnego, a także szczotka z włosia dzika, oraz nożyczki ze stali nierdzewnej. Po użyciu Remington MB4045 może być myty pod bieżącą wodą, dzięki czemu przed następnym użyciem będzie dobrze oczyszczony, a także będzie dłużej bezawaryjnie pracować.

Bateria trymera pozwala na 120 minut używania urządzenia, natomiast pełne naładowanie baterii zajmuje 4 godziny. Klientom podoba się jakość urządzenia, oraz to, że nadaje się ono nie tylko do brody, ale spełnia się również przy strzyżeniu włosów.

Trymer MB4045 marki Remington to bardzo precyzyjne urządzenie, które posiada tytanowe ostrze. Sprzęt wyposażony jest w 30 stopni strzyżenia, których wysokość waha się między 1 mm a 35 mm. Jest to urządzenie akumulatorowo-sieciowe wyposażone w baterię litową.

 

Zalety

Regulowana długość grzebienia: Trymer ma w specjalny grzebień, który każdy użytkownik może dopasować do swoich potrzeb. W tym modelu znajdziemy krótszy grzebień z regulacją długości cięcia między 1,5 mm a 18 mm oraz grzebień precyzyjny, którego długość cięcia waha się między 1 mm a 5 mm.

Kształt: Producent zadbał o to, by maszynka dobrze leżała w dłoni w czasie pracy. Pozwoli to na większą precyzję golenia. Co więcej, urządzenie wygodnie się prowadzi po powierzchni skóry.

Zasilanie: Prezentowany model wyposażony został w nowoczesną i bardzo wydajną baterię litową, która pozwala na 2 godziny bezprzewodowej pracy. Wiedz jednak, że trymer może działać również przewodowo, po podłączeniu do prądu. Dzięki temu możesz używać maszynki w dowolnym miejscu na świecie. O konieczności podłączenia urządzenia do ładowarki poinformuje Cię czytelny wskaźnik na obudowie.

Ostrza: Trymer wyposażony jest w tytanowe noże z samoostrzącą się technologią. W efekcie czego urządzenie zawsze jest gotowe do użycia. Równocześnie, sprzęt cechuje się dużą dokładnością.

Dodatkowy zestaw do brody: Przy zakupie konsument otrzyma precyzyjny zestaw do pielęgnacji oraz stylizacji brody. W jego skład wchodzą nożyczki ze stali nierdzewnej oraz szczoteczka z włosia dzika.

 

Wady

Cena: Koszty zakupu tego urządzenia przekraczają kwotę 170 zł, więc nie każdego konsumenta będzie stać na taką inwestycję.

 

 

 

 

2. Trymer do Brody Remington MB4125

 

Drugie urządzenie Remington MB4125 zostało wykonane w technologii OptiAngle, która zapewnia maksymalną wygodę i kontrolę. Model ten posiada 11 ustawień długości cięcia. Długości od 0,4 mm do 1 mm uzyskuje się bezpośrednio z maszynki, natomiast po nałożeniu grzebienia długość ta może nawet osiągnąć 18 mm.

Po nałożeniu grzebienia i ustawieniu długości cięcia zaleca się ustawić blokadę zmiany ustawień dotyczących długości cięcia. Używanie urządzenia jest możliwe zarówno, jako sprzęt przewodowy, jak i bezprzewodowy. Pełne naładowanie baterii uzyskuje się po 16 godzinach, co pozwala na 4o minut bezprzewodowego działania.

Stopień naładowania baterii jest wyświetlony na wskaźniku LED. Trymer ma dołączoną do zestawu szczoteczkę do czyszczenia urządzenia i można go za jej pomocą czyścić na sucho, ale producent dopuszcza czyszczenie urządzenia również pod bieżącą wodą.

Klienci, którzy posługują się tym trymerem opisują go, jako wygodne urządzenie, dobrze pasujące do dłoni. Czas działania bezprzewodowego wystarcza im na wykonanie stylizacji brody. Ponadto oceniają go, jako trymer do brody Remington w dobrej cenie.

Elegancki trymer Remington MB4125 to nowoczesny sprzęt do strzyżenia brody i wąsów. Produkt zasilany jest akumulatorowo-sieciowo, dzięki czemu będzie zdatny do użytku w dowolnym miejscu na świecie.

 

Zalety

Ostrze: W trymerze zastosowano specjalne ząbkowane ostrza, które są gwarantem skutecznej i precyzyjnej pracy.

Łatwe czyszczenie: Producent dopilnował, by wewnętrzny mechanizm był dobrze chroniony, gdyż umożliwia to czyszczenie również pod wodą. Sprawia to, że bardzo szybko pozbędziesz się wszystkich drobnych włosków oraz bakterii z ostrzy.

Regulacja długości: Maszynka wyposażona jest w aż 11 poziomów długości, które wahają się od 0,4 mm do 18 mm. Dzięki temu każdy użytkownik samodzielnie dopasuje tryb pracy do swoich wymagań. Po wybraniu odpowiedniej długości, uruchomiona zostaje blokada, która zapobiega przypadkowej zmianie wybranego parametru.

Cena: Prezentowany model to dobry trymer Remington do 110 zł. Producent zapewnia, że stosunek kosztów zakupu modelu do jakości wykonania oraz możliwości sprzętu jest bardzo atrakcyjny.

 

Wady

Czas ładowania akumulatora: Aby naładować baterię potrzebujemy 16 godzin. Z drugiej strony, czas pracy bez podłączenia do sieci wynosi jedynie 40 minut. Jest to dość duża dysproporcja.

 

 

 

 

3. Trymer do Brody Remington MB4130

 

Remington MB4130 to ostatnie urządzenie, jakie chcemy przedstawić. Producent zachęca do kupna tej maszynki opisując, że jej tytanowe ostrza są 300% razy twardsze niż standardowe ostrza ze stali. To urządzenie również wykorzystuje technologię OptiAngle, gwarantującą wygodę użycia.

Za pomocą pokrętła regulacji długości użytkownik może ustawić dowolną spośród 13 ustawień, przy czym bez grzebienia można ustawić długości 0,4 i 1 mm, a długości do maksymalnej 18 mm z użyciem grzebienia.

Każdą długość po ustawieniu na trymerze, można zablokować, aby nie została przestawiona w czasie przycinania. Model ten można używać dwojako: przewodowo, lub bezprzewodowo. Pełne naładowania baterii następuje po 4 godzinach ładowania i starcza na 50 minut pracy. Podczas ładowania wskaźnik pokazuje, jaki jest stan baterii.

Czyszczenie może się odbywać za pomocą dołączonej szczoteczki, lub pod strumieniem bieżącej wody. Klientom używającym ten model do gustu przypadł uchwyt antypoślizgowy maszynki, dzięki któremu trzyma się go dobrze i pewnie. Ponadto klienci również określają, że urządzenie dobrze spełnia swoje zadanie, do jakiego zostało przeznaczone.

Trymer MB4130 to nowoczesna propozycja marki Remington, która została wyposażona w tytanowe ostrza. Produkt zasilany jest przez silnik litowy, który cechuje się dużą wydajnością.

 

Zalety

Regulacja długości: Urządzenie posiada wygodne w użyciu pokrętło do płynnej regulacji długości ostrza. Do wyboru jest aż 13 ustawień w przedziale od 0,4 mm do 18 mm. Po ustawieniu odpowiedniego parametru, następuje blokada, więc ustawienie długości cięcia nie ulegnie zmianie w czasie pracy.

Ostrze: Urządzenie zostało wyposażone w specjalne ostrze, które pokryto powłoką tytanową. Materiał ten jest bardzo trwały, co minimalizuje ryzyko złamania lub stępienia się. Równocześnie element ten posiada ząbkowaną powierzchnię, więc konsumenci mają zapewnione efektywne golenie.

Czas ładowania: Wydajna bateria litowa potrzebuje jedynie 4 godzin do pełnego naładowania. Na obudowie umieszczono wskaźnik stanu baterii.

 

Wady

Design: Wygląd urządzenia jest bardzo klasyczny, obudowa jest w czarnym kolorze, przez co wiele osób uważa, że maszynka nie prezentuje się korzystnie.

Cena: Koszty zakupu przekraczają kwotę 130 zł. Konsumenci uznali, że jest to dość drogi model.

 

 

 

 

Jak trymer do brody Remington wybrać?

 

Trymer to urządzenie służące do strzyżenia brody i wąsów, pozwala też na usunięcie niechcianego owłosienia z nosa czy uszu. Firmą, która może polecić wiele rozmaitych rodzajów trymerów jest Remington. Poniżej opiszemy, jakie są główne cechy trymerów tej firmy, oraz na jakie cechy zwracać uwagę przy zakupie szukając najlepszych trymerów do brody Remington.

Dlaczego trymer a nie maszynka?

Do niedawna mężczyźni używali do skracania brody wyłącznie maszynek do golenia. To dobry wybór pod warunkiem, że nie wymagamy precyzyjnego cięcia. Maszynka szybko i skutecznie zgoli całe owłosienie. Jednak, gdy zależy Ci na stylizacji brody, czy wąsów, to maszynka, z szerokim ostrzem nie zaoferuje Ci precyzyjnego cięcia. Trymery posiadają węższe ostrze, a także olbrzymie możliwości w zakresie stylizacji długości. Dzięki bogatym ustawieniom, możesz dokonać cięcia na długość od 0 do 18 mm.

 

Regulacja długości zarostu

Przy zakupie urządzenia dobrze jest sprawdzić ile ustawień długości posiada sprzęt, który upatrzyliśmy sobie do zakupu. Najlepsze urządzenia oferują długość cięcia od 0,4 mm do 18 mm. Pierwsze wartości, jak 0,4 mm do 1 mm uzyskuje się za pomocą samej maszynki natomiast, gdy chcemy osiągnąć większe długości, służą do tego grzebienie – nasadki. Niektóre modele zawierają jeden grzebień z regulowaną długością, a inne posiadają dwa a nawet trzy grzebienie, każdy przystosowany do innej długości. Również niektóre modele mają wyświetlacz, który pokazuje ustawienia długości cięcia trymera. Gdy ustawisz długość, dobrze byłoby, aby trymer posiadał blokadę ustawień, aby przypadkiem nie zostały one zmienione podczas cięcia.

 

Ostrza

Najlepszy trymer do brody Remington w 2024 roku posiada najdoskonalsze ostrza, jakie można znaleźć w trymerze. To tytanowe ostrza samoostrzące się i z samooliwieniem. Wówczas wszystko, co użytkownik musi zrobić, to oczyścić maszynkę po użyciu, bo konserwuje się ona bezobsługowo. Jednak jest to najdroższy wariant ostrza trymera. Równie skuteczne mogą być ostrza stalowe, a maszynka z pewnością będzie nieco tańsza. W takim przypadku dobrze jest, aby trymer miał opcje wymiany ostrzy na nowe.

 

Zasilanie

Trymery mogą być zasilane sieciowo, akumulatorowo, lub w oba sposoby równocześnie. Gdy zdecydujesz się na model akumulatorowy, koniecznie zorientuj się, jak długo trymer pracuje na baterii naładowanej do pełna, oraz jak długo trwa jej ładowanie.

 

 

Jak działa trymer do brody Remington?

 

Z naszego rankingu mogłeś dowiedzieć się, jaki trymer do brody Remington jest polecany przez użytkowników. Możliwe, że zdecydowałeś już, jaki sprzęt kupisz. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i chciałbyś dowiedzieć się, jak działa urządzenie, przeczytaj cały ten tekst. Jesteśmy pewni, że po jego lekturze będziesz już pewny, w jaki produkt powinieneś zainwestować.

 

 

Trymer do brody Remington – ostrza i wymienne nakładki

Najważniejszymi elementami trymera do brody są ostrza, dzięki którym możliwe jest podcinanie włosów. Równie istotny jest odpowiedni mechanizm, który wprawia te elementy w ruch. Spore znaczenie mają też wymienne nakładki – to z ich pomocą możemy regulować długość cięcia, a tym samym dopasowywać sprzęt do efektu, jaki chcemy osiągnąć. Dołączone do zestawu końcówki sprawiają, że urządzenie może być wykorzystywane przez wiele osób, niezależnie od ich preferencji. Warto w tym miejscu podkreślić, że wymiana nakładek nie jest trudnym zadaniem. Wielu konsumentów zaznacza, że czynność ta zajmuje dosłownie kilka chwil. W razie jakichkolwiek trudności z wymianą końcówek warto sięgnąć po dołączoną do zestawu instrukcję obsługi.

 

Jak naładować trymer do brody?

Ważnym zagadnieniem jest ładowanie. Jeśli zakupimy model zasilany sieciowo, aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć sprzęt do źródła zasilania. Inaczej sytuacja przedstawia się w przypadku urządzenia wyposażonego w akumulator. W przypadku takiego modelu nie trzeba za każdym razem podłączać trymera do gniazdka, ale trzeba natomiast pamiętać o jego regularnym ładowaniu. Często w zestawie znajduje się specjalna stacja dokująca, która ułatwia wykonanie tego zadania. Wystarczy podłączyć ją do źródła zasilania i umieścić na niej trymer. Większe trudności sprawia nie sam sposób ładowania urządzenia, ile jego częstotliwość. Nie jest tajemnicą, że producenci chcą jak najbardziej zadowolić konsumentów. Stąd też większość trymerów do brody wyposażono w praktyczny wskaźnik naładowania baterii. Dzięki niemu wiemy, kiedy urządzenie się wyczerpuje i trzeba podłączyć je do źródła zasilania.

 

 

Jak czyścić trymer do brody?

Wielu użytkowników chce dowiedzieć się, jak czyścić trymer do brody. Trzeba zaznaczyć, że jeśli odpowiednio zadbamy o sprzęt, zachowa on nie tylko ładny wygląd, ale też będzie efektywny, a my zapewnimy sobie odpowiednią higienę w trakcie przycinania włosków. W tekście wspomnieliśmy już o tym, że najważniejszymi elementami urządzenia są ostrza i to o nie trzeba zadbać jak najlepiej. Po każdym użyciu warto wyczyścić te elementy przy pomocy specjalnej szczotki. Jeśli wybierzemy model w wodoodporną obudową, możemy wyczyścić go pod bieżącą wodą. W takim wypadku należy poczekać, aż sprzęt się wysuszy. Jeśli schowamy go do mokrego futerału, na powierzchni ostrzy może pojawić się korozja.

 

Trymer do brody – czy można go wykorzystać tylko do skracania zarostu?

Konsumenci chcą dowiedzieć się nie tylko, jak działa trymer do brody, ale także, do czego służy. Jak wynika z samej nazwy, urządzenie jest przeznaczone do pielęgnacji zarostu. Powstaje jednak pytanie: czy można go wykorzystać do czegoś jeszcze? Część sprzętów może nam z powodzeniem posłużyć do skracania włosów na głowie. Zdarza się też, że niektóre urządzenia można wykorzystać do przycinania włosków np. w nosie czy przy uszach.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Cyprian Krupa

Cześć, jestem Cyprian, fryzjer z pięcioma latami doświadczenia i pasją do cięcia, stylizowania, oraz plotkowania. Postanowiłem, że moja wiedza o świecie kosmyków jest za cenna, aby utrzymywać ją tylko dla moich klientów i lusterek salonu. Dlatego postanowiłem przenieść się do świata wirtualnego, aby dzielić się sekretami fryzjerskiego fachu. Mam zamiar pisać o tworzeniu fryzur, pielęgnacji włosów, najnowszych trendach, a może i o tym, jak radzić sobie z niesfornymi kosmykami podczas pełni księżyca. Więc, jeśli jesteś gotów na dozę fryzjerskich fajerwerków i dobrego humoru, zapraszam Cię do mojego internetowego świata włosów!