Najlepszy trymer do brody z odkurzaczem

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

Pewnie trafiłeś na tę stronę, bo szukasz dobrych trymerów do brody z odkurzaczem. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji. Nasze zestawienie składa się z opisów sprzętów dostępnych w różnym przedziale cenowym. Pierwsze miejsce w rankingu najlepszych trymerów do brody w 2023 roku zdobył Philips BT7205/15. Stało się tak nie bez przyczyny, jest to sprzęt, który działa efektywnie i ma solidne ostrza zrobione z wytrzymałej, niepodatnej na działanie korozji stali. Urządzenie jest przeznaczone do pracy na sucho i daje możliwość łatwej regulacji długości cięcia. Trymer można szybko dostosować do swoich aktualnych potrzeb. Sprzęt łatwo zachować w czystości, a to dlatego, że można myć go pod bieżącą wodą. Dobre opinie zdobywa też trymer do brody z odkurzaczem Philips Series 7000 BT7510/15, który jest łatwy w obsłudze i pozwala wybrać dokładnie długość cięcia. Sprzęt jest zasilany akumulatorowo, a bateria działa przez długi czas od momentu naładowania.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Sprzęt jest wyposażony w solidne ostrza, które wykonano ze stali nierdzewnej. Wykazują one odporność na korozję, jak również szybkie stępienie. Dzięki wskaźnikowi naładowania akumulatora wiemy, kiedy podłączyć urządzenie do ładowarki.

Wady

Zaczepy przeznaczone do mocowania ostrza nie są zbyt solidne. Zrobiono je z delikatnego tworzywa sztucznego i należy uważać, żeby przypadkowo ich nie zniszczyć.

Podsumowanie

Urządzenie jest przystosowane do pracy na sucho. Daje ono możliwość regulacji długości strzyżenia w zakresie 0,5 - 10 mm. Czyszczenie trymera nie jest kłopotliwe, po użyciu wystarczy opłukać ostrza pod bieżącą wodą. System zasysania przyciętych włosków działa sprawnie, co ułatwia utrzymanie porządku w łazience.

Drugi wybór

Zalety

Urządzenie ma efektywnie działający system zasysania, który wyłapuje do 95% przyciętych włosków. Po naładowaniu akumulatora model działa w trybie bezprzewodowym do 100 minut. Długość strzyżenia możemy regulować w szerokim zakresie, od 0,5 do 10 mm.

Wady

Obudowa nie jest dostatecznie wytrzymała, dlatego po pewnym czasie mogą pojawić się na niej mało estetyczne ślady użytkowania. Mowa tu m.in. o drobnych zarysowaniach.

Podsumowanie

Sprzęt umożliwia precyzyjne przycięcie zarostu, za co odpowiada specjalny system Lift & Trim PRO. Całkowity czas ładowania akumulatora wynosi 60 minut. Urządzenie wyposażono w samoostrzące się elementy, są one wykonane z odpornego na zniekształcenia metalu.

Rozważ też

Zalety

Trymer ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie, więc kiedy akumulator się rozładuje, wystarczy podłączyć go do prądu, żeby skończyć strzyżenie zarostu. W zestawie otrzymujemy kilka dodatkowych elementów, m.in. olejek, grzebień oraz szczotkę do czyszczenia.

Wady

Początkowo używanie sprzętu może nie być tak komfortowe, jak oczekiwaliśmy. Wszystko przez to, że trymer generuje stosunkowo duży hałas i trzeba się do tego przyzwyczaić.

Podsumowanie

Urządzenie jest małe i lekkie, dlatego można nim wygodnie manewrować. Całkowity czas ładowania akumulatora wynosi 90 minut, a więc nie trwa to zbyt długo. Sprzęt można przechowywać w etui, co jest wygodnym rozwiązaniem, zwłaszcza w czasie podróży. Ostrze jest odłączane od głowicy, a to ułatwia jego czyszczenie.

 

 

Trymery do brody z odkurzaczem – Ranking

 

 

Philips BT7205/15

 

Wielu mężczyzn zdecydowało się na Philips BT7205/15, może i Tobie przypadnie do gustu to urządzenie, które ma wbudowany system zasysania ściętych włosków. Doceniają go wszyscy Internauci, co potwierdzają w swoich komentarzach twierdząc, że ta funkcja urządzenia idealnie się sprawdza.

Jest to trymer nie tylko do przycięcia zarostu, ale również ścinania bokobrodów i wąsów. System, według którego działa sprzęt, przycina zarost jednym szybkim ruchem. Unosi każdy pojedynczy włos i kieruje go bezpośrednio na ostrze wykonane ze stali szlachetnej. Ostrza są podwójnie ostrzone, a podczas podcinania ocierają się o siebie, dzięki czemu się ostrzą. Nasadki można myć pod bieżącą wodą. Co ważne, trymer nie wymaga konserwacji, wystarczy tylko po użyciu opróżnić komorę na włosy i wymieść pozostałości szczoteczką dołączoną do zestawu.

W związku z tym, że ustawienie cięcia możliwe jest co 0,5 mm można dostosować działanie sprzętu do oczekiwanego efektu. Ustawiona długość będzie zablokowana, co daje gwarancję równomiernego przycięcia. Docenili to mężczyźni, którzy zdecydowali się na zakup tego modelu. Akumulator urządzenia jest bardzo wydajny, gdyż 1 godzina ładowania umożliwia 60 minut nieprzerwanej pracy. Możemy go zasilać zarówno akumulatorowo, jak i sieciowo. Poza tym trymer jest wyposażony w wyświetlacz i wskaźnik ładowania.

Philips BT7205/15 to dobry trymer do brody z odkurzaczem do 150 zł. Jest on zasilany akumulatorowo i przeznaczony do pracy na sucho.

 

Zalety

Ostrza: Sprzęt ma wysokiej jakości ostrza, które zrobiono ze stali szlachetnej. Na ich powierzchni nie pojawiają się ślady korozji. Ostrza na długo zachowują swoje początkowe właściwości.

Sprawnie działający system zasysania: Na uwagę bez wątpienia zasługuje efektywnie działający system zasysania ściętych włosków. Dzięki niemu nie trzeba się obawiać o to, że w łazience zrobimy dużo bałaganu, kiedy będziemy chcieli przyciąć zarost.

Łatwa kontrola stanu akumulatora: Na obudowie znajduje się wskaźnik naładowania akumulatora, więc wiadomo, kiedy sprzęt wymaga podłączenia do źródła zasilania.

Regulowana długość przycinania: Trymer do brody umożliwia dokładną regulację długości cięcia i to w zakresie od 0,5 mm do 10 mm.

Pielęgnacja: Utrzymanie sprzętu w czystości nie jest trudne. Po zakończeniu pracy trzeba tylko zdjąć ostrza i dokładnie opłukać je pod bieżącą wodą. Ta czynność zajmuje około minuty.

 

Wady

Plastikowe zaczepy do ostrza: Użytkownicy zwracają uwagę na to, że jakość wykonania plastikowych zaczepów do mocowania ostrza nie jest najlepsza.

 

 

 

 

Philips Trymer Series 7000 BT7510/15

 

Prezentujemy trymer do brody z odkurzaczem Philips Series 7000 BT7510/15. Skuteczność działania systemu zasysania jest oceniana bardzo dobrze. Zgodnie z tym, co podaje producent, odkurzacz jest w stanie uchwycić do 95% ściętych włosków, więc po zakończonej pracy nie trzeba poświęcać dużo czasu na sprzątanie łazienki.

Urządzenie jest zasilane akumulatorowo. Po pełnym naładowaniu trwającym 1 h jest w stanie działać przed 100 minut. Co więcej, w awaryjnych sytuacjach istnieje możliwość skorzystania z funkcji szybkiego ładowania, która trwa tylko 5 minut. Długość cięcia podlega regulacji w zakresie od 0,5 mm do 10 mm.

Sporo mężczyzn podziela zdanie, że warto kupić trymer do brody z odkurzaczem Philips Series 7000 BT7510/15. To sprzęt, który działa precyzyjnie, jest wydajny, łatwy w obsłudze i przynosi zadowalające efekty. Uchwyt jest tak wykonany, aby użytkownik miał zapewniony duży komfort w czasie pracy.

Trymer do brody Philips Series 7000 BT7510/15 jest zasilany akumulatorem. Na obudowie znajduje się wskaźnik jego naładowania.

 

Zalety

Precyzja pracy: Przeprowadzony test trymerów do brody z odkurzaczem wykazał, że model Philips Series 7000 BT7510/15 odznacza się precyzją pracy. Wszystko dzięki systemowi Lift & Trim PRO. Dzięki niemu przylegające do twarzy włoski są unoszone w stronę ostrzy, co przekłada się na lepsze efekty przycinania.

Wydajny akumulator: Sprzęt ma wydajny akumulator, który działa do 100 minut po godzinnym ładowaniu. Warto podkreślić, że jest też funkcja szybkiego ładowania (5 minut).

Ostrza: Trymer do brody ma samoostrzące się elementy tnące zrobione z niepodatnego na zniekształcenia metalu. Nie trzeba smarować ostrz, aby zachowały swoje właściwości.

System zasysania: Philips opracował skuteczny system zasysania, który wyłapuje nawet do 95% ściętych włosków.

 

Wady

Obudowa: W nielicznych recenzjach można przeczytać, że obudowa nie jest tak wytrzymała, jak można by tego oczekiwać. Po czasie można na niej zauważyć zarysowania.

 

 

 

 

Wahl 9870-016 Vacume Trimmer

 

Trymer do brody z odkurzaczem Wahl 9870-016 Vacume Trimmer jest polecany przez wielu mężczyzn. To sprzęt o kompaktowych wymiarach (długość – 19,4 cm i szerokość – 4,7 cm), który jest lekki i ma dobrze przemyślaną konstrukcję. Praca z jego użyciem jest komfortowa i nie powoduje nadmiernego zmęczenia.

Urządzenie jest zasilanie sieciowo-akumulatorowo, więc można go używać w różnych miejscach. Czas jego pełnego ładowania wynosi 90 minut. Na obudowie znajduje się dioda LED informująca o stanie naładowania sprzętu. Ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej, na której nie pojawia się korozja. Nie trzeba ich ostrzyć, bo odbywa się to samoistnie.

Trymer do brody jest sprzedawany w komplecie z potrzebnym wyposażeniem, co według kupujących stanowi istotną zaletę. W zestawie znajduje się 9 różnych nasadek, dodatkowo regulowana 6-stopniowa nakładka, zasilacz, grzebień i szczoteczka do czyszczenia. W skład kompletu wchodzi też etui do przechowywania wszystkich akcesoriów.

Wahl 9870-016 Vacume Trimmer to trymer do brody z odkurzaczem. Ma on wymiary: długość – 19,4 cm i szerokość – 4,7 cm, a jego waga wynosi niecałe 200 g.

 

Zalety

Zasilanie: Urządzenie ma zasilanie sieciowo-akumulatorowe, co oznacza, że jeśli bateria się wyczerpie, można podpiąć trymer do źródła zasilania i nadal z niego korzystać.

Wyposażenie: W zestawie znajduje się sporo dodatkowych akcesoriów, a są nimi: wymienne nasadki, zasilacz, grzebień, szczoteczka do czyszczenia, olejek i osłonka na ostrze. Do przechowywania tych wszystkich przedmiotów bardzo przydaje się etui na zamek błyskawiczny.

Łatwe czyszczenie: Trymer do brody łatwo zachować w czystości. Ostrze można odłączyć od podstawy jednym sprawnym ruchem.

 

Wady

Głośność pracy: Urządzenie generuje stosunkowo duży hałas, który na początku użytkowania może nam nieco przeszkadzać.

 

 

 

 

Jaki trymer do brody z odkurzaczem wybrać?

 

Odpowiednia stylizacja zarostu nie jest możliwa bez użycia specjalnych akcesoriów, wśród nich jest trymer, który służy do strzeżenia wąsów, brody, a także owłosienia z uszu czy nosa. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przyciąć nawet najbardziej niesforny zarost. Przeczytaj artykuł, a dowiesz się, czym charakteryzuje się dobry trymer.

 

 

Szukając odpowiedniego urządzenia trzeba sprawdzić, jakie jest jego przeznaczenie. W sprzedaży jest wiele modeli uniwersalnych, ale znaczna część jest przeznaczona do konkretnej części twarzy czy też do stylizacji zarostu i pozwala na precyzyjne skrócenie brody. Możemy też zainwestować w sprzęt, który ma wbudowany system zasysania (tzw. odkurzacz) wyłapujący do 90% ściętych włosków. Dzięki temu będzie mniej bałaganu.

Regulacja strzyżenia zarostu to pierwszy aspekt, który chcemy omówić. Możliwość regulacji skrócenia zarost jest bardzo ważna, gdyż jedni chcą jedynie podgolić nieco brodę, a inni maksymalnie ją skrócić. Zazwyczaj urządzenia są wyposażone w nasadki lub pokrętła, które umożliwiają wybranie odpowiedniej długości zarostu. Co więcej, warto zainwestować w urządzenie, które będzie miało blokadę takiej długości, aby przypadkowo nie ściąć zbyt dużo zarostu.

Innym ważnym elementem w urządzeniu jest jego ostrze. Najlepsze trymery do brody z odkurzaczem mają dobrej jakości, trwałe ostrza. Warto szukać takich modeli, gdzie ostrza same się naoliwiają lub nie wymagają takiej czynności, a do tego są wykonane z tytanu lub stali nierdzewnej, gdyż takie materiały zapewnią trwałość. Poza tym możemy też wybrać golarki z wymiennym ostrzem, co znacznie wydłuży czas eksploatacji sprzętu.

Elementami, o których warto wspomnieć są obudowa oraz zasilanie danego modelu. Do wyboru mamy urządzenia, które ładowane są: sieciowo, sieciowo-akumulatorowo lub akumulatorowo. Dla mężczyzn, którzy cenią sobie wygodę poleca się te urządzenia, które mają obie możliwości. Możemy wówczas używać trymera podłączonego do sieci lub korzystać z niego w dowolnym miejscu. Jeśli chodzi o obudowę, najlepszy trymer do brody z odkurzaczem w 2023 roku cechuje się trwałością i solidnością wykonania. Ważne, by rękojeść była poręczna i wykonana z antypoślizgowego tworzywa. Jest to istotne, gdyż, czynność golenia często wykonujemy, gdy mamy mokre ręce, więc trzeba uważać, by sprzęt nie wyślizgnął nam się z rąk. Nawet najlepsza obudowa, nie uchroni przed upadkiem z dużej wysokości.

Podczas zakupów warto zwrócić uwagę czy urządzenie ma dodatkowe funkcje lub akcesoria, jak np. dodatkowe nakładki. Bardzo przydatnym dodatkiem jest pojemnik, który zasysa ścięte włoski, czyli tzw. odkurzacz. Dzięki niemu nie trzeba się martwić ściętym zarostem na umywalce, a strzyżenie będzie można wykonać wszędzie. Dobrze, gdy trymer będzie mieć w zestawie również etui.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Cyprian Krupa

Cześć, jestem Cyprian, fryzjer z pięcioma latami doświadczenia i pasją do cięcia, stylizowania, oraz plotkowania. Postanowiłem, że moja wiedza o świecie kosmyków jest za cenna, aby utrzymywać ją tylko dla moich klientów i lusterek salonu. Dlatego postanowiłem przenieść się do świata wirtualnego, aby dzielić się sekretami fryzjerskiego fachu. Mam zamiar pisać o tworzeniu fryzur, pielęgnacji włosów, najnowszych trendach, a może i o tym, jak radzić sobie z niesfornymi kosmykami podczas pełni księżyca. Więc, jeśli jesteś gotów na dozę fryzjerskich fajerwerków i dobrego humoru, zapraszam Cię do mojego internetowego świata włosów!