Ranking 5 najlepszych kremów do depilacji dla mężczyzn w 2024

Ostatnio aktualizowane: 15.07.24

 

Najlepszy Krem do depilacji dla mężczyzn – przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Nie jest rzadkością to, że nie tylko panie, ale też i panowie poszukują kremu do depilacji. Już nikogo nie dziwi starannie wydepilowana męska skóra, a sami mężczyźni zaczynają mieć swoje ulubione kosmetyki. Jako specjalista od dobrego utrzymania ludzkiego ciała uważam, że doskonałym produktem, który w dodatku jest obecnie najchętniej kupowany przez panów jest Bielenda Vanity Men Active. To krem do depilacji męskiej pozwalający na usunięcie niechcianego zarostu w zaledwie 10 minut, a do tego sprawiający, że skóra po zabiegu jest gładka i wypielęgnowana. Produktem równie chętnie kupowanym przez panów i polecanym przeze mnie, jest Veet Krem dla Mężczyzn do Depilacji Torsu i Ciała. Jego zaletą jest to, że został przystosowany do stosowania pod prysznicem, ułatwia to usuwanie specyfiku z ciała.

 

Tabela porównawcza – Dobry krem do depilacji dla mężczyzn

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

To specyfik, który chciałem zarekomendować, bo krem o pojemności 100 ml szybko rozprawia się z niechcianym owłosieniem. Krem skutecznie usuwa włosy i jednocześnie jest delikatny dla skóry, nawilżając ją podczas zabiegu.

Wady

Wielu z użytkowników, choć nie kwestionuje skuteczności działania specyfiku, to uważa, że zapach, jaki on wydziela, jest trudny do wytrzymania. Nie każdy z panów użyje kremu, którego zapach pozostawia sporo do życzenia.

Podsumowanie

Krem jest sprzedawany w kartonowym opakowaniu, które zawiera 100 ml kremu i potrzebną do jego zebrania szpatułkę. Niewątpliwą zaletą jest to, że potrzeba jedynie 10 minut, aby usunąć nawet twarde owłosienie.

Drugi wybór

Zalety

To produkt, który polecam obu płciom, bowiem jest dedykowany dla panów, ale nie ma też przeciwwskazań do użycia go przez kobiety. Krem rozprowadza się po skórze bezpośrednio przed wejściem pod prysznic. Tam przeprowadza się dalszą część zabiegu.

Wady

Krem został opakowany w tubkę, a ta wraz z dołączoną gąbką jest zamknięta w plastikowym opakowaniu. Opakowanie to jest stosunkowo trudno otworzyć, bez noża lub nożyczek nie ma szans na rozpakowanie produktu. A kto z nas trzyma takie narzędzia pod prysznicem?

Podsumowanie

150 ml produktu starcza na wiele depilacji. Skład kremu sprzyja nawilżeniu skóry podczas zabiegu, która utrzymuje się również długo po nim. Krem ma przyjemny zapach. Samo użycie kremu jest proste i bezpieczne.

Rozważ też

Zalety

Postanowiłem również polecić produkt przeznaczony do okolic intymnych. Jest on przebadany dermatologicznie, a użytkownicy przekonują, że jest łagodny dla skóry i skuteczny w walce z włosami. Konsystencja kremu ułatwia jego nanoszenie na partie ciała.

Wady

Jako wadę mogę skazać brak instrukcji stosowania kremu w języku polskim. Załączona instrukcja jest w języku angielskim i osoby, które nie znają tego języka nie do końca wiedzą, jak specyfik stosować.

Podsumowanie

Krem zamknięty w wygodnej tubce o pojemności 125 ml pozwala na aplikację w miejscach intymnych maksymalnie do 20 minut. Dołączona szpatułka ułatwia rozprowadzanie kremu, jak i jego usuwanie.

 

5 najlepszych kremów do depilacji dla mężczyzn. Opinie w 2024 roku

 

Wybór kremu do depilacji nie jest tak oczywisty i prosty. Niektóre specyfiki mogą nie być odpowiednie dla typu skóry jaki mamy albo uczulać swoimi składnikami. Dlatego opracowałem, na podstawie własnych doświadczeń i opinii wielu mężczyzn, ranking specyfików, które sprawią, że depilacja dla mężczyzn stanie sie łatwa, bezpieczna i skuteczna.

 

1. Bielenda Vanity Men Active Krem do Depilacji dla Mężczyzn

 

Bielenda Vanity Men Active krem do depilacji dla mężczyzn to produkt, który wybrałem, bo skutecznie można usunąć nim niechciane owłosienie. Krem zastąpi golenie pach u mężczyzn i jest skuteczny nawet przy krótkich włosach, a także twardszym owłosieniu. Zawartość w składzie ekstraktu z trawy tygrysiej sprawia, że skóra po zabiegu depilacji jest gładka, ekstrakt przyspiesza odnowę naskórka i regenerację, a także poprawia jej napięcie, a sam zabieg skórę nawilża, odżywia i pozostawia wypielęgnowaną.

Firma Bielenda, krem do depilacji dla mężczyzn sprzedaje opakowany w kartonik, w którym znajduje się 100 ml kremu w tubce, w składzie którego znajdziemy między innymi alkohol cetearylowy, kwas tioglikolowy wodorotlenek wapnia i potasu, płynną parafinę, glikol propylenowy i dipropylenowy i wodę.

Krem jest przeznaczony dla posiadaczy skóry normalnej i aby go użyć należy rozprowadzić warstwę na owłosionej partii skóry i pozostawić na 10 minut. Po zdjęciu kremu szpatułką należy oczyścić skórę ciepłą wodą, bez użycia mydła. A według osób stosujących specyfik, ma on skuteczne działanie i jest delikatny dla skóry.

 

 

 

 

2. Veet Krem dla Mężczyzn do Depilacji Torsu i Ciała pod Prysznicem

 

Veet krem dla mężczyzn do depilacji wybrałem do niniejszego rankingu, bo jest odpowiedni dla panów do depilacji ciała pod prysznicem, szczególnie torsu, ale równie dobrze sprawdzi się on jako krem do depilacji pleców dla mężczyzn. Jednak, jak podaje producent krem ten jest również odpowiedni dla pań do damskiej depilacji.

Veet krem do depilacji dla mężczyzn to produkt przygotowany do użycia pod prysznicem i aby ułatwić aplikację i zmywanie produktu z ciała, producent dołączył do opakowania specjalną dwustronną gąbkę. Jedna jej strona służy do rozprowadzania kremu po powierzchni ciała, a druga do jego skutecznego i delikatnego usunięcia. Producent wyposażył swój specyfik w technologię Silk & Fresh, która sprawia, że depilacja klatki piersiowej przebiega sprawnie, a skóra podczas depilacji zostaje nawilżona. Efekt tego zabiegu utrzymuje się do 24 godzin.

Czas depilacji nie powinien przekroczyć 10 minut, aby krem nie uszkodził naskórka. Produkt jest sprzedawany w tubce o pojemności 150 ml co wystarcza na kilka bądź kilkanaście zabiegów w zależności od tego jak rozległy obszar pokrywamy kremem.

 

 

 

 

3. Ori Krem do Golenia BlitzBlank 131E532

 

Jeśli celem Twoich poszukiwań jest krem do depilacji intymnej dla mężczyzn, może zainteresuje Cię polceany Ori krem do golenia BlitzBlank 131E532. Producent skupił się na wykonaniu produktu skutecznie usuwającego owłosienie, ale nie sprawiającego dyskomfortu okolic intymnych. Dołączona szpatułka pozwoli sprawnie nanieść krem na owłosienie łonowe, który po upłynięciu wymaganego czasu najlepiej jest usunąć pod prysznicem po prostu zmywając go.

Produkt został przebadany dermatologicznie, jednak pierwsze użycie powinno być poprzedzone próbą uczuleniową. Krem dostarczany jest do użytkownika opakowany w pudełko kartonowe, w którym znajduje się tubka z kremem o pojemności 125 ml. Czas aplikacji kremu na skórę standardowo wynosi 10 minut, jednak przy szczególnie grubym owłosieniu producent dopuszcza nawet 20 minutową aplikację.

Krem wystarcza na kilkurazowe użycie, a dzięki szczelnej zakrętce tuby nie zmienia swoich właściwości. O tym, że krem jest łagodny i nie podrażnia naskórka przekonują zadowoleni użytkownicy. Równocześnie są oni zadowoleni z efektów jakie można osiągnąć po użyciu tego kremu do depilacji miejsc intymnych dla mężczyzn.

 

 

 

 

4. Veet krem do Depilacji dla Mężczyzn

 

Veet krem do depilacji dla mężczyzn jest przeznaczony do skóry normalnej, a zawartość tubki to 200 ml. I choć kremu jednorazowo do zabiegu trzeba użyć grubą warstwę, 200 ml pojemności pozwoli na wykonanie kilku sesji.

Producent chwali swój produkt, który dzięki wprowadzeniu formuły Silk & Fresh, pozostawię skórę po zabiegu w odpowiednim stanie nawilżenia trwającą nawet do 24 godzin po aplikacji kremu na skórę. Dzieje się tak między innymi dlatego, że w składzie produktu jest zawarte masło shea. Preparat doskonale zdaje egzamin przy depilacji klatki piersiowej i pleców i jest skuteczny nawet przy depilacji krótkich włosków, a to dlatego, że nowa formuła kremu działa na włosy już u ich nasady.

Czas zabiegu jest wyznaczony przez producenta na 5 do 10 minut i nie należy go przekraczać. W trakcie aplikacji kremu można poczuć delikatny zapach lilii, utrzymuje się on na skórze także po skończonym zabiegu.

 

 

 

 

5. Veet Men Silk&Fresh Nawilżający Krem do Depilacji Skóry Wrażliwej

 

Veet Men Silk&Fresh nawilżający krem do depilacji skóry wrażliwej to specyfik przygotowany z myślą o mężczyznach, ale nie ma żadnych przeciwwskazań, aby po krem sięgnęły kobiety. Wśród komentarzy użytkowników niejednokrotnie pojawia się opinia, że to dobry krem do depilacji twarzy dla mężczyzn. Opinię taką potwierdza fakt, że bo zastosowaniu kremu skóra poddana jego działaniu staje się gładka i aksamitna.

Więcej nawet, zastosowanie kremu pozwala na odzyskanie przez skórę właściwego poziomu nawilżenia dobrze wpływającego na jej napięcie i ogólny wygląd. Krem po aplikacji pozostawia również delikatny, miły zapach. Najważniejszą jednak sprawą jest to, że naniesienie kremu na obszary poddawane depilowaniu na okres 5 do 10 minut skutecznie usuwa owłosienie, działając na poszczególne włoski tuż u ich nasady.

Osoby, które stosują specyfik mają do niego zaufanie, bo został on przebadany dermatologicznie, zatem jest pewność, że użytkownik, który nie jest uczulony na składniki kremu, będzie z niego zadowolony. Jedna tubka zawiera 200 ml depilatora, co starcza na kilkurazową aplikację.

 

 

 

 

Przewodnik zakupowy – Jaki krem do depilacji dla mężczyzn kupić?

 

Depilacja mężczyzn już od dawna przestała być tematem wstydliwym. Panowie coraz częściej, czy to ze względów higienicznych czy estetycznych chcą pozbyć się owłosienia z różnych partii swojego ciała. Nic dziwnego też, że producenci wyszli tym potrzebom naprzeciw i obecnie na rynku mamy szereg specyfików adresowanych do panów. A ja w moim artykule postaram się wskazać jaki krem do depilacji dla mężczyzn wybrać, aby być zadowolonym z zakupu.

Producenci przeprowadzają wiele badań i testów, aby wypuścić na rynek najlepszy krem do depilacji dla mężczyzn, a wiedząc że męskie owłosienie jest grubsze i twardsze od damskiego, dostosowują również kosmetyki do usuwania owłosienia o takiej specyfice. Co więcej, specjalizacja w tej dziedzinie poszła tak dalego, że mężczyzna, który chce wybrać odpowiedni krem depilacyjny dla mężczyzn ma również możliwość wyboru specyfików, które nie podrażnią skóry, gdy celem jest depilacja miejsc intymnych u mężczyzn. Dlatego też, panowie nie powinni sięgać po kobiece kremy depilujące, mogą one się okazać za mało skuteczne. Jednak niezależnie od tego, czy jest to damski czy męski krem do usuwania owłosienia, trzeba przed zakupem zapoznać się ze składem specyfiku.

Dobry krem do depilacji dla mężczyzn, obok składników aktywnych działających na rozpuszczenie włosa powinien zawierać składniki pielęgnujące skórę i zapobiegające podrażnieniom. Mile widziane w składzie są aloes czy masło shea mające działanie pielęgnujące, albo ekstrakt z trawy tygrysiej poprawiającej nawilżenie i odżywienie skóry, a także wpływające na uelastycznienie skóry i regenerujące ewentualne uszkodzenia naskórka. Częstym składnikiem też są olejek jojoba i wosk pszczeli, działające kojąco na podrażnienia.

Niezależnie jednak od dobrego składu kosmetyków, a także faktu przebadania ich dermatologicznie, przed ich użyciem należy przeprowadzić test kremów do depilacji dla mężczyzn, aby sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na substancje zawarte w kremie. Szczególnie dokładnie należy dokonywać wyboru, gdy celem naszego zakupu jest krem do depilacji do miejsc intymnych dla mężczyzn. Ranking oraz opinie o kremach do depilacji dla mężczyzn przeznaczonych do miejsc intymnych przeważnie wskazują, że użycie kremu jest lepszym sposobem na usunięcie owłosienia z delikatnych miejsc od użycia maszynki, ze względu na możliwość skaleczenia, a także  z tego powodu, że nader często pojawia się podrażniona skóra po goleniu. Jednocześnie każdemu z użytkowników zalecam przejrzeć ranking kremów do depilacji dla mężczyzn, aby wybrać specyfik polecany przeze mnie i internautów.

 

Dobry i tani krem do depilacji dla mężczyzn – jak działa?

Panowie, którzy są początkujący w świecie depilacji, mogą niesłusznie krem do depilacji kojarzyć jako coś podobnego do kremu do golenia. Jednak jedynym punktem wspólnym obu kosmetyków jest nazwa oraz to, że obydwa służą pielęgnacji. Na tym podobieństwo się kończy. Krem do depilacji męski, chemicznie oddziałując na strukturę włosa, powoduje rozpad mostków keratynowych poniżej linii skóry, czego skutkiem jest wypadanie włosów. Proces ten ma miejsce od momentu rozprowadzenia dość grubej warstwy kremu po depilowanej powierzchni ciała, do czasu usunięcia kremu szpatułką. Zalecany czas oddziaływania kremu na włosy, w zależności od producenta i rodzaju specyfiku wynosi średnio od 5 minut do nawet 20 minut. Po oznaczonym czasie krem zbiera się szpatułką wraz z odchodzącymi od skóry włosami, zatem efekt gładkiej skóry jest natychmiast po zakończeniu procesu depilacji.

 

Jaki jest najlepszy krem do depilacji dla mężczyzn?

Odpowiedź na tak zadane pytanie nie będzie łatwa. Ponieważ każdy z nas ma nieco inne oczekiwania co do specyfiku, który wybierze, a potrzeba różnorodności kremów wynika też z faktu, że inny krem będzie odpowiedni dla posiadacza skóry suchej i wrażliwej, a inny dla osoby ze skórą tłustą. Posiadaczom skóry wrażliwej polecam to, o czym pisałem na początku, czyli szczegółowe sprawdzanie składników kremu i poszukiwanie takich produktów, w których zawarte są substancje pielęgnujące.

Ponadto wśród kremów możemy znaleźć produkty, które używa się pod prysznicem lub poza nim. Pierwszy wariant jest o tyle wygodny, że po naniesieniu kremu na depilowane obszary ciała i odczekaniu wymaganego okresu czasu, łatwiej jest go usunąć będąc pod prysznicem. Często producent dołącza specjalną gąbkę ułatwiającą usunięcie kremu z powierzchni ciała.

Krem do depilacji dla mężczyzn w dobrych cenach

Krem czy też żel do depilacji dla mężczyzn to nie jest kosmetyk, którego zakup nas zrujnuje. Tańsze kosmetyki o pojemności 100 ml można już kupić w przybliżeniu za 5 PLN. Produkty renomowanych firm są droższe. Również, gdy tubka zawiera 200 ml kremu możemy się spodziewać wyższej ceny. Średnia cena znanego producenta kremu do depilacji oscyluje w granicach 20 PLN, najdroższe z nich sięgają nawet 40 PLN.

 

 

Kremy do depilacji dla mężczyzn – FAQ

 

P1: Gdzie kupić krem do depilacji dla mężczyzn?

Zakup kremu do depilacji nie stanowi wielkiego wyzwania. Dostaniemy go w każdej drogerii, a nawet markecie z działem kosmetycznym. Jednak, jeśli masz swój ulubiony specyfik lub jesteś nowicjuszem i wybierasz swój pierwszy krem nie mając wiele doświadczenia, polecam poszukać kremu w sklepie internetowym. Wiedząc jaki krem jest Ci potrzebny, gdy wpiszesz w wyszukiwarkę jego nazwę, natychmiast pokaże Ci się szereg opcji zakupowych i łatwo będzie wybrać tę najkorzystniejszą cenowo. Gdy natomiast szukasz, który z kremów będzie odpowiedni, gdy na przykład Twoim celem jest depilacja jąder, również w Internecie znajdziesz szereg opinii klientów na temat kupionych przez nich produktów. Na ich podstawie możesz wytypować najlepszy krem dla siebie.

 

P2: Krem do depilacji dla mężczyzn jak działa?

Krem do depilacji ma stosunkowo proste działanie i oferuje metodę usuwania zbędnego owłosienia znacznie szybciej niż na przykład depilacja laserowa męska. Krem jest to produktem zawierającym substancje chemiczne, które oddziałują na mostki keratynowe włosa. Innymi słowy, krem naniesiony na owłosioną skórę oddziałuje na strukturę włosa u jego nasady, a nawet poniżej linii skóry, osłabiając go, powodując jego odpadnięcie. Podczas zbierania kremu ze skóry po oznaczonym czasie, szpatułką zbieramy krem wraz z odpadającymi włosami. Po oczyszczeniu skóry z kremu i opłukaniu jej wodą znajdziemy ją gładką i pozbawioną owłosienia.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Dominik Wysocki

Cześć! Nazywam się Dominik, jestem trenerem fitness i dietetykiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży wellness. Z głęboko zakorzenioną pasją do zdrowia poświęciłem swoje życie zrozumieniu złożoności fitnessu i żywienia, a teraz z radością dzielę się z wami moją wiedzą. Poprzez moje artykuły dążę do uproszczenia często zagmatwanego świata wellness, dostarczając jasnych, praktycznych porad, które możecie wpleść w swoje codzienne życie. Rozumiejąc, że droga każdej osoby do zdrowia jest unikalna, przekazuję wiedzę z uwglednieniem różnorodności doświadczeń i celów moich czytelników. Ciągle się uczę, i wraz z nabytą wiedzą wciąż na nowo odkrywam tajniki fitness, helth and wellnes po to, aby dostarczyć wam najbardziej aktualnych, oparych na nauce porad. Witajcie w społeczności ludzi świadomych swego zdrowia, gdzie wspólnym celem jest droga do zdrowszego, szczęśliwszego ciebie.