Ostatnio aktualizowane: 28.10.21

Sporo kupujących jest zadowolonych z zakupu golarki elektrycznej Philips. Z tego też powodu do naszego zestawienia wybraliśmy produkty tej marki. Przygotowując ranking, zapoznaliśmy się dokładnie z opiniami na temat poszczególnych sprzętów, co pozwoliło nam wybrać najlepsze modele obecnie dostępne na rynku. Philips Series 9000 S9031/12 to golarka elektryczna, która znalazła się na 1. miejscu w naszym zestawieniu. Jest to sprzęt, który można używać zarówno w trakcie golenia na sucho, jak i na mokro. Model ma solidnie wykonaną i idealnie szczelną obudowę, co zmniejsza ryzyko uszkodzenia mechanizmu wewnętrznego. Urządzenie można wykorzystać nie tylko jako golarkę, ale także trymer do brody. Sprzęt nie jest zbyt hałaśliwy, a jego obsługa nie sprawia trudności. Zachęcamy do przeczytania całego rankingu. Tam na drugim miejscu znalazła się golarka elektryczna Philips Series 7000 S7370/12. Ma ona system wymiennych nakładek, dlatego sprzęt może nam posłużyć zarówno do golenia zarostu z twarzy, jak i innych części ciała np. klatki piersiowej.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Nowoczesna technologia zastosowana w produkcie umożliwia wykrycie owalu twarzy. Urządzenie ma możliwość ruchu w aż 8 kierunkach. System V-Truck pozwala na przycięcie włosów przy skórze. Maszynka po godzinie ładowania może pracować do 50 minut.

Wady

Czyszczenie golarki zajmuje sporo czasu. Codzienne spłukiwanie wodą nie daje oczekiwanego efektu i po miesiącu wnętrze jest pełne włosów. Maszynka działa stosunkowo wolno.

Podsumowanie

Urządzenie jest przeznaczone do golenia zarówno na sucho, jak i mokro. Precyzyjny trymer pozwala na przycinanie wąsów czy bokobrodów. Golarka jest zasilana akumulatorowo, więc możemy ją zabrać ze sobą w każde miejsce.

Drugi wybór

Zalety

Maszynka w czasie pracy podnosi i przycina włosy tuż przy skórze, równocześnie jej nie podrażniając. Głowica obraca się w 5 kierunkach, co gwarantuje szybki efekt. Sprzęt jest przeznaczony do golenia na mokro i sucho.

Wady

Trwałość nożyków jest słaba bowiem trzeba je wymieniać po 3-4 miesiącach. Golarka niezbyt dobrze radzi sobie z dłuższym zarostem, przez co nie jesteśmy w stanie dokładnie się wtedy ogolić.

Podsumowanie

Golarka zasilana akumulatorowo jest łatwa w czyszczeniu. Wystarczy zdjąć głowicę i opłukać pod bieżącą wodą, a resztki włosów zostaną całkowicie usunięte. Specjalnie nakładany trymer pozwala na modelowanie i przycinanie wąsów oraz bokobrodów.

Rozważ też

Zalety

Golarka jest przeznaczona do pracy na sucho i mokro. Dodatkowo zestaw ma 3 nasadki do zarostu, które pozwalają na dostosowanie cięcia do długości brody. Sprzęt pracuje cicho podczas golenia i łatwo jest nim operować.

Wady

Minusem modelu jest brak zbiorniczka na ścięte włoski. Golarka nie ma kontrolki, która wskazuje poziom naładowania. Przy podłączonym kablu podczas ładowania nie można z niej korzystać.

Podsumowanie

Golarka dokładnie usuwa zarost. Podczas golenia sprzęt podnosi i usuwa włosy tuż przy skórze. Podczas przycinania nie podrażnia skóry. Urządzenie jest bardzo wydajne i szybko usuwa niechciany zarost. Przy pełnym naładowaniu działa ono do 45 minut.

 

 

Golarki elektryczne Philips – ranking

 

 

Philips Series 9000 S9031/12

 

Dokonując wyboru golarki elektrycznej warto rozważyć zakup Philips Series 9000 S9031/12. Jest to bardzo nowoczesne urządzenie zasilane akumulatorowo. Dzięki temu maszynka może zostać zabrana w każde miejsce na ziemi. Co więcej, jeśli bardzo się śpieszysz przed wyjściem do pracy, sprzęt może być użyty pod prysznicem.

Największym atutem prezentowanego sprzętu jest precyzyjne golenie, które pozwala pozbyć się włosów, bez uszkodzenia skóry. Za sprawą nowoczesnej technologii możliwie jest wykrycie owalu twarzy i dokładne podążanie za jego linią. Specjalny system V-Track pozwala na rozłożenie włosów i ich przycięcie zaraz przy skórze. Produkt umożliwia ruch w aż 8 kierunkach, co potęguje uzyskanie dobrego efektu. Ponadto, włosy przycinane są na całej powierzchni głowicy, co zdecydowanie skraca pracę. Kolejną zaletą jest duża wydajność pracy maszynki. Po godzinie ładowanie, może ona działać przez 50 minut.

Maszynka dostosowana jest do golenia zarówno na sucho jak i na mokro, dzięki czemu posiada wiele pozytywnych opinii konsumentów. Wiele osób doceniło również precyzyjny trymer, który pozwala na przycinanie wąsów czy bokobrodów.

Philips Series 9000 S9031/12 to golarka elektryczna zasilana akumulatorowo. Model jest sprzedawany w zestawie z zasilaczem i etui podróżnym.

 

Zalety

8 głowic: Urządzenie wyposażono w 8 głowic. Poruszają się one w 8 kierunkach, gwarantując tym samym maksymalną precyzję golenia. Jak wskazuje producent, w trakcie zabiegu za jednym pociągnięciem można pozbyć się nawet do 20% więcej włosków niż innym sprzętem.

Golenie na sucho i na mokro: Golarka elektryczna ma uszczelnienie Aquatec, dzięki czemu możemy jej używać zarówno do golenia na sucho, jak i na mokro. Tym samym możemy wybrać, który rodzaj zabiegu jest dla nas przyjemniejszy, co przekłada się na większe zadowolenie z użytkowania sprzętu.

Nakładany trymer: W zestawie znajduje się nakładany trymer. W efekcie możemy używać Philips Series 9000 S9031/12 nie tylko do golenia, ale także przycinania włosków.

Czyszczenie: Sprzęt jest łatwy w czyszczeniu, można umyć go pod bieżącą wodą i w prosty sposób pozbyć się z głowic pozostałości po goleniu.

Cicha praca: Golarka nie generuje zbyt dużego hałasu w trakcie pracy, więc jej użytkowanie jest przyjemne.

 

Wady

Kształt: Model mógłby mieć lepiej wyprofilowaną rączkę – to gwarantowałoby lepszy chwyt.

 

 

 

 

Philips Series 7000 S7370/12

 

Osoby, które dużo podróżują powinny przyjrzeć się modelowi Philips Series 7000 S7370/12. Jest to bardzo nowoczesna golarka elektryczna, która łączy w sobie pracę sprzętów akumulatorowych i sieciowych. Dzięki temu może być ona używana w każdym miejscu na ziemi. Jeśli często przebywasz w hotelach, gdzie masz dostęp do prądu możesz podłączyć maszynkę do kontaktu. Jeśli jednak zdarzy się, że będziesz w dalekiej dżungli, wystarczy skorzystać z naładowanych akumulatorów.

Golarka gwarantuje dokładnie golenie. W czasie pracy maszynka podnosi włosy i usuwa je tuż przy skórze, jednocześnie jej nie podrażniając. Z kolei specjalna powłoka z mikrogranulkami, zapewnia ładny efekt na skórze wrażliwej. Głowice poruszają się w 5 kierunkach, co gwarantuje szybkie osiągniecie oczekiwanego efektu. Produkt jest przeznaczony do golenia zarówno na sucho, jak i na morko.

Konsumentom spodobało się, że specjalny nakładany trymer umożliwia przycinanie i modelowanie wąsów i bokobrodów. Poza tym golarkę bardzo prosto wyczyścić, wystarczy zdjąć głowicę i model można opłukać pod bieżącą wodą.

Golarka elektryczna Philips Series 7000 S7370/12 jest zasilana akumulatorowo. Czas pracy po jednym ładowaniu wynosi do 50 minut.

 

Zalety

Głowice: Model ma głowice DynamicFlex, które dobrze dopasowują się do kształtu twarzy. W rezultacie golenie jest przyjemniejsze i występuje znacznie mniejsze ryzyko podrażnienia skóry w trakcie zabiegu.

Wskaźniki: Na obudowie urządzenia znajdują się wskaźniki informujące m.in. o konieczności czyszczenia sprzętu czy niskim poziomie baterii. Użytkownik wie, kiedy i w jaki sposób powinien zadbać o golarkę.

Kształt: Model ma dobrze wyprofilowany kształt. Sprzęt nie wyślizguje się z dłoni, nawet jeśli decydujemy się na golenie na mokro.

Uniwersalność: Urządzenie ma system nasadek SmartClick, dzięki któremu można łatwo przekształcić golarkę np. w trymer do brody. W rezultacie sprzęt przydaje się podczas wykonywania różnych zabiegów pielęgnacyjnych, także do depilacji ciała.

 

Wady

Nieodpowiedni do bardzo gęstego zarostu: Sprzęt okazuje się mało efektywny w przypadku gęstego i twardego zarostu.

 

 

 

 

Philips OneBlade QP2520/20

 

Decydując się na zakup dobrej akumulatorowej golarki warto rozważyć wybór modelu Philips OneBlade QP2520/20. Ten wydajny sprzęt oferuje nie tylko przycinanie i golenie, ale również modelowanie zarostu. Poza tym może być on używany w dowolnym miejscu na ziemi, gdyż nie wymaga podłączenia do prądu. Co więcej, akumulator pozwala na 45 minut pracy, co w pełni wystarczy by pozbyć się niechcianego owłosienia.

Sprzęt ten cechuje się bardzo precyzyjną pracą, dzięki temu w czasie przycinania nie podrażni skóry. Włosy są podnoszone i usuwane u samego spodu, co gwarantuje elegancki i gładki efekt. Maszynka jest przeznaczona do stosowanie zarówno na mokro, jak i na sucho. Dodatkowo, zestaw obejmuje 3 nasadki do zarostu, które pozwalają na dostosowanie cięcia do wielkości brody. Urządzenie dostosowuje się owalu twarzy, co pozwala na komfortową pracę.

Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pochlebne. Prezentowana maszynka elektryczna Philips w dobrej cenie cechuje się dużą wydajnością pracy, co pozwala na szybki usunięcie niechcianych włosów.

OneBlade QP2520/20 to dobra golarka elektryczna Philips do 150 zł. Czas pracy na jednym naładowaniu wynosi do 45 minut.

 

Zalety

Ostrza: Konsumenci zwracają uwagę na to, że ostrza golarki są wytrzymałe i mają bardzo dobre właściwości. Producent wskazuje, że wystarczy je wymieniać co 4 miesiące. Sporym plusem jest to, że wskazana czynność jest łatwa i zajmuje niewiele czasu.

Nasadki: W zestawie znajdują się 3 nasadki do zarostu (1 mm, 3 mm i 5 mm). W efekcie sprzęt można wykorzystać także do stylizacji brody czy wąsów.

Wodoodporność: Golarka jest wodoodporna, więc można z niej korzystać także pod prysznicem.

 

Wady

Czas ładowania: Urządzenie trzeba ładować przez 8 h, aby móc z niego korzystać przez 45 minut. Nie jest to zadowalający wynik.

 

 

 

 

Jaką golarkę elektryczną Philips wybrać?

 

Wychodząc do pracy, czy na spotkanie ze znajomymi, powinniśmy zadbać o elegancki wygląd. W przypadku mężczyzn odnosi się to głównie do zarostu. Bowiem zbyt długa broda już dawno wyszła z mody i nie wygląda estetycznie. Dlatego warto wybrać dobrej jakości golarkę elektryczną, która pomoże Ci zadbać o nienaganny wygląd. Niestety, na rynku można znaleźć wiele sprzętów o wątpliwej jakości. Jeśli chcesz wiedzieć, jak je ominąć, polecamy Ci lekturę naszego poradnika. Dowiesz się z niego, jakie cechy powinny mieć najlepsze golarki elektryczne Philips i jak je wybrać. Co więcej, na końcu artykułu zamieściliśmy zestawienie z trzema ciekawymi modelami, które na pewno warto sprawdzić.

 

 

Godną polecenia marką, która jest światowym liderem w branży AGD, jest holenderska firma Philips. Zajmuje się ona produkcją i dystrybucją sprzętów kosmetycznych, oświetleniowych oraz elektroniki użytkowej. Popularność tego producenta wynika z używania dobrej jakości materiałów.

Jeśli interesuje Cię najlepsza golarka elektryczna Philips, powinieneś zwrócić uwagę na sposób jej zasilania. Wśród sprzętów dostępnych na rynku wyróżniamy produkty sieciowe, czyli przewodowe. Ponieważ wymagają one ciągłego podłączenia do gniazdka, nie musisz martwić się, że bateria rozładuje się w czasie użytkowania. Dużym ograniczeniem jest kabel, który krępuje ruchy i nie pozwala ogolić się pod prysznicem. Drugim typem sprzętów są modele akumulatorowe, czyli bezprzewodowe. Po naładowaniu akumulatora możesz z nich korzystać w dowolnym miejscu: w środku dżungli, a nawet pod prysznicem. Ciekawym połączeniem są produkty sieciowo-akumulatorowe, które łączą w sobie wszystkie zalety powyższych sprzętów. Gdy jesteś w mieszkaniu możesz korzystać ze sprzętu podłączonego do kontaktu, a gdy jesteś w terenie wystarczy używać akumulatorów. Ostatnim rodzajem są urządzenia zasilane bateriami, zazwyczaj typu AA. Cechują się mniejszą wydajnością, dlatego często dedykowane są dla kobiet, które mają mniejsze owłosienie.

Ponieważ nieraz golenie zarostu lub dodatkowego owłosienie na ciele trwa kilkanaście minut, warto zaopatrzyć się w maszynkę o ergonomicznym kształcie. Interesujący Cię model powinien wygodnie trzymać się w dłoni, dlatego szczególnie polecane są produkty z warstwą antypoślizgową. Sprawdzą się one szczególnie pod prysznicem. Im lepiej wyprofilowana i wykonana golarka, tym bardziej komfortowe będzie jej użytkowanie.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ