Ranking 3 najlepszych maszynek do włosów Moser w 2024

Ostatnio aktualizowane: 22.06.24

 

Najlepsza maszynka do włosów Moser  – Przewodnik zakupowy, ranking i test

 

Na naszej stronie znajdziesz ranking maszynek do włosów Moser. Maszynki Moser maja niezłe opinie. A zawarte w zestawieniu produkty zdobyły najwięcej pozytywnych komentarzy Internautów. Mamy więc pewność, że sprzęty są solidnie wykonane, gwarantują precyzję, a ich użytkowanie nie jest skomplikowane. Według konsumentów najlepszą maszynką do włosów jest Moser Chromstyle 1871. Model wyróżnia estetyczne wykonanie. Połączenie czarnej obudowy ze stalowymi elementami czyni sprzęt bardziej atrakcyjnym. Urządzenie ma wbudowany akumulator, który pozwala na długi czas pracy bez konieczności zasilania. W efekcie mamy zapewnioną swobodę ruchów. Produkt sprzedawany jest w zestawie ze szczoteczką, która znacznie ułatwia jego czyszczenie. Dobrej jakości ostrza mają dobre właściwości – idealnie ścinają włosy i są odporne na działanie korozji. Jeśli jednak z jakichś przyczyn ten sprzęt nie jest tym, czego oczekujesz, poznaj nasze pozostałe propozycje. Na drugim miejscu w rankingu uplasowała się maszynka do włosów Primat 1230 Moser. Oferuje ona 8 różnych długości cięcia i zaopatrzono ją w nowy o 50% mocniejszy silnik.

 

Tabela porównawcza – Top 3 maszynek do włosów Moser

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Maszynka pozwala nam na łatwe strzyżenie oraz modelowanie włosów czy zarostu. Jest ona zasilana sieciowo i akumulatorowo, dzięki czemu można jej używać w domu, jak i w podróży. Głowica ma ostrze Magic Blade, które gwarantuje nam doskonałe cięcie za każdym razem.

Wady

Urządzenie jest niewielkie, więc może się okazać niewygodne w trakcie strzyżenia. Krótki czas działania na baterii nie pozwala na długą pracę.

Podsumowanie

Jest to produkt przeznaczony do użytku w domu, jak i na wyjeździe. Jego ostrze ma szerokość 46 mm. Zakres cięcia wynosi od 01, mm do 3 mm, co gwarantuje nam dużą precyzję. Maszynka przeznaczona jest do golenia głowy oraz strzyżenia zarostu.

Drugi wybór

Zalety

Maszynka do strzyżenia włosów Primat 1230 Moser, ceniona za dokładność i różnorodność w stylizacji, oferuje regulowaną końcówkę grzebieniową z ośmioma ustawieniami długości od 4 do 18 mm. Pięć dodatkowych długości cięcia od 1 do 3 mm, dostępnych dzięki specjalnemu przyciskowi, umożliwia precyzyjne dopasowanie do różnych potrzeb.

Wady

Urządzenie do strzyżenia włosów charakteryzuje się znaczną wagą, co podczas długotrwałego użytkowania może obniżać komfort pracy. Część użytkowników narzeka, że przy strzyżeniu ręka szybko się męczy.

Podsumowanie

Urządzenie zapewnia wysoką jakość cięcia dzięki ostrzom ze stali nierdzewnej i zaawansowanemu silnikowi, co sprawia, że jest niezawodne i wydajne. Jego przewodowe zasilanie gwarantuje nieprzerwaną moc, a bogate wyposażenie, w tym szczoteczka do czyszczenia i olejek, ułatwiają utrzymanie w czystości i dobrym stanie.

Rozważ też

Zalety

Produkt ma szeroki zakres regulacji, który pozwala na cięcie na 5 różnych długościach w 7 różnych pozycjach strzyżenia. Szlifowane ostrze Star Blade gwarantuje precyzję pracy. Obudowa jest odporna na uszkodzenia.

Wady

Jest to maszynka zasilana sieciowo. To sprawia, że w trakcie strzyżenia nasze ruchy za każdym razem ograniczone są przewodem.

Podsumowanie

Maszynka strzyże na długości od 0,1 mm do 3 mm długości włosa. Pozycje strzyżenia wynoszą natomiast: 4 mm, 6 mm, 9 mm, 11 mm, 13 mm, 16 mm oraz 18 mm. Przyjemna obsługa urządzenia gwarantuje nam łatwe i szybkie strzyżenie.

 

Maszynki do włosów Moser – Ranking

 

1. Maszynka do włosów Moser Chromestyle 1871

 

Model Chromstyle 1871 to najlepsza maszynka do włosów Moser w 2024 roku. Mimo niewielkich kształtów cechuje się ona dość dużą mocą, dzięki czemu bez trudu ogolisz lub wymodelujesz włosy.

Prezentowany model to profesjonalna maszynka o zasilaniu sieciowo-akumulatorowym. Dzięki czemu możesz jej używać w dowolnym miejscu. Jest to spore udogodnienie dla osób, które dużo podróżują i nie zawsze mają dostęp do kontaktu. W pełni naładowana bateria jest w stanie pracować przez 90 minut.

Dużą zaletą urządzenia jest wysokiej klasy głowica tnąca Magic Blade. Składa się ona z ostrza o szerokości 46 mm. Zakres cięcia tego sprzętu wynosi od 0,1 mm do 3 mm. Gwarantuje to dużą precyzję.

Opinie konsumentów o tym produkcie są bardzo pochlebne. Wielu użytkowników wybrało ten model ze względu na prostą obsługę, cichą pracę oraz precyzję strzyżenia. Warto dodać, że urządzenie może być używane zarówno na włosach na głowie, jak i do usuwania zarostu u mężczyzn.

Moser Chromstyle 1871 to maszynka do włosów zasilana sieciowo-akumulatorowo. Wymiary sprzętu są następujące: 17,8 cm x 4,7 cm x 4 cm, a jego waga jest równa 290 g.

 

Zalety

Akumulator: W pełni naładowany akumulator starcza na ok. 100 minut pracy. Jest to bardzo dobry wynik. Użytkownik nie musi więc zbyt często podłączać sprzętu do źródła zasilania.

Nasadki: W zestawie znajdują się 4 różne nasadki (3 mm, 6 mm, 9 mm i 12 mm). W efekcie maszynka do włosów jest funkcjonalna. To powoduje, że na jej zakup chętnie decydują się właściciele salonów fryzjerskich.

Kontrolka LED: Na obudowie znajduje się kontrolka LED, która informuje o stanie baterii i ładowania. Dzięki temu wiemy, kiedy należy podłączyć urządzenie do prądu.

Szczoteczka do czyszczenia: Do kompletu dołączono szczotkę do czyszczenia ostrzy. Pozwala ona łatwo pozbyć się zalegających w sprzęcie włosków gwarantując tym samym maksymalną higienę.

Precyzja: Wiele osób potwierdza, że ostrza mają bardzo dobre właściwości tnące i nawet po upływie wielu miesięcy pozostają ostre.

 

Wady

Głośność: Nielicznie konsumenci uważają, że generowany przez urządzenie dźwięk jest mało przyjemny dla ucha.

 

 

 

 

2. Primat 1230 Moser Maszynka do Strzyżenia Przewodowa

 

Przez wielu postrzegana jako dobra i niedroga maszynka do strzyżenia włosów Primat 1230 Moser zapewnia wysoką precyzję i różnorodność w stylizacji fryzur. Dlatego ranking maszynek do włosów Moser stawia wysoko to urządzenie. Posiada ono regulowaną końcówkę grzebieniową z ośmioma ustawieniami długości od 4 do 18 mm, a także pięć długości cięcia od 1 do 3 mm dostępnych za pomocą przycisku, co umożliwia dopasowanie do indywidualnych preferencji. Ostrza ze stali nierdzewnej gwarantują dokładne cięcie i sprawiają, że maszynka Moser ma w tym zakresie pochlebne opinie, Szerokość grzebienia tnącego wynosi 46 mm. W zestawie maszynka fryzjerska Moser ma także szczoteczkę do czyszczenia, olejek, osłonę na ostrze i uchwyt do zawieszania. Maszynka jest przewodowa, mimo to, wielu klientów uważa, że to najlepsza maszynka do włosów Moser, bo zapewnia ciągłą moc, a jej nowy, ulepszony silnik oferuje o 50% większą moc cięcia.

Poznajmy Moser Primat 1230 – opinie przekazują, że to narzędzie zaprojektowane z myślą o dokładnej i komfortowej pielęgnacji męskiej fryzury.

 

Zalety

Regulacja długości : Urządzenie oferuje 8 poziomów długości cięcia od 4 do 18 mm, co pozwala na precyzyjne dopasowanie do indywidualnych preferencji.

Ostrza ze stali : Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej gwarantują dokładność cięcia i długotrwałą ostrość.

Silnik : Nowy i ulepszony silnik zapewnia o 50% większą moc cięcia, co umożliwia efektywną pracę.

Dźwignia stożkowa : Dźwignia stożkowa MultiClick ułatwia regulację długości cięcia, oferując dodatkową precyzję.

Wyposażenie : Do maszynki dołączona jest szczoteczka do czyszczenia, olejek, osłona na ostrze i uchwyt do zawieszania, co ułatwia jej konserwację i przechowywanie.

 

Wady

Waga : Urządzenie jest dość ciężkie, co może wpływać na komfort użytkowania podczas dłuższego strzyżenia.

 

 

 

 

3. Maszynka do Strzyżenia Moser 1400 0458

 

Maszynka do włosów Moser 1400 0458 to jeden z najczęściej wybieranych modeli na rynku. Spowodowane jest to tym, że urządzenie gwarantuje dokładne cięcie. Dzięki temu może być ono używane zarówno do przycinania i modelowanie włosów na głowie, jak również brody u mężczyzn.

Zaletą sprzętu jest system regulacji Multi – click, dzięki czemu możesz wybrać jedna z 5 różnych długości w przedziale od 0,1 mm do 3 mm. Masz również do wyboru 7 pozycji strzyżenia. Wynoszą one następująco: 4, 6, 9, 11, 13, 16, 18 mm. Co więcej, maszynka posiada również specjalne, szlifowane ostrze Star Blade, które gwarantuje bardzo precyzyjne cięcie.

Kolejną zaletą jest wysokiej jakości obudowa, która jest odporna na wstrząsy i drobne uszkodzenia mechaniczne. Maszynka jest również dobrze wyprofilowana, dzięki czemu trzymanie jej w dłoni jest wygodne.Opinie o produktach tej marki są bardzo pochlebne. Wielu konsumentów zdecydowało się na to urządzenie, gdyż oferuje precyzyjne cięcie. Poza tym jest proste w obsłudze.

Model 1406.0458 to dobra maszynka do włosów Moser do 150 zł. Jest to sprzęt zasilany sieciowo. Długość strzyżenia można regulować w zakresie od 0,1 mm do 18 mm. A jakie Moser 1400 ma opinie?

 

Zalety

Stal nierdzewna: Wykorzystana do produkcji ostrza stal nierdzewna jest odporna na działanie korozji. Jeśli będziemy systematycznie czyścić maszynkę do włosów, możemy być pewni, że nie ulegnie ona awarii.

Regulacja długości cięcia z blokadą: Użytkownik może swobodnie regulować długość cięcia. Blokada gwarantuje, że przypadkowo nie zmienimy ustawień.

Osłona na ostrze: W opakowaniu znajdziemy solidnie wykonaną osłonkę na ostrze. Nie musimy się więc obawiać, że w urządzeniu rozwiną się bakterie, a element tnący szybko straci swoje początkowe właściwości.

 

Wady

Wibracje: Pewna grupa Internautów wskazuje, że urządzenie w trakcie pracy generuje nieprzyjemne wibracje. To sprawia, że dłonie szybko się męczą.

 

 

 

 

Jaką maszynkę do włosów Moser wybrać?

 

Niestety, nie każdy z nas ma czas i pieniądze na comiesięczne wizyty u fryzjera. Dlatego zakup własnej, domowej maszynki do włosów to dobre rozwiązanie dla osób żyjących w biegu, które przywiązują uwagę do swojego wyglądu. Musisz jednak wiedzieć, że zakup słabej jakości urządzenia, może wyrządzić nam sporo krzywdy. Dlatego, by pomóc Ci w wyborze najlepszego modelu przedstawiamy ten oto poradnik. Na jego końcu została umieszczona krótka lista, gdzie znalazły się najlepsze maszynki do włosów Moser.

Firma Moser znana jest na całym świecie jako lider w produkcji sprzętów fryzjerskich. Przez wiele lat zaopatrywała wiele profesjonalnych salonów w różnych krajach. Niedawno postanowiła poszerzyć swoją działalność, z tego powodu rozpoczęła dystrybucję wysokiej klasy maszynek do strzyżenia oraz trymerów. Urządzenia marki Moser słyną z dużej trwałości, innowacyjności i bardzo ostrych noży, które zostały umieszczone w każdym modelu. Dzięki temu, zakupiony produkt wystarczy na lata.

Zakup maszynki do włosów wcale nie należy do najprostszych. Wybierając urządzenie trzeba w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na jego wykonanie. Aby interesujący Cię produkt posłużył Ci przez wiele lat, musi on być wykonany z najwyższej jakości materiałów. Najłatwiej sprawdzisz to, biorąc maszynkę do ręki. Jeśli znajdujący się pod palcami plastik zacznie trzeszczeć, odradzamy zakup.

Istotną kwestią jest wykonanie ostrzy. Eksperci polecają modele, które wykonane są z ceramiki, aluminium, stali oraz tytanu. Wszystkie te materiały zapewniają dużą trwałość noży. Różnica między nimi tkwi w cenie. Najtańsze są ostrza z aluminium, a najdroższe z tytanu. Wysoka cena drugiego typu noży wynika z ich trwałości.

Warto również dowiedzieć się, czy ostrza w interesującym Cię modelu nie posiadają specjalnej powłoki węglowej. Zdecydowanie podnosi ona ich twardość i czyni je mniej awaryjnymi.

Warto też zastanowić się, czy potrzebne nam będzie urządzenie amatorskie czy profesjonalne. Jeśli z maszynki ma korzystać większa grupa ludzi, warto zakupić specjalistyczny model. Choć jest on droższy, to gwarantuje większą trwałość. Z kolei sprzęty amatorskie zalecane są osobom, które strzygą się same.

 

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Cyprian Krupa

Cześć, jestem Cyprian, fryzjer z pięcioma latami doświadczenia i pasją do cięcia, stylizowania, oraz plotkowania. Postanowiłem, że moja wiedza o świecie kosmyków jest za cenna, aby utrzymywać ją tylko dla moich klientów i lusterek salonu. Dlatego postanowiłem przenieść się do świata wirtualnego, aby dzielić się sekretami fryzjerskiego fachu. Mam zamiar pisać o tworzeniu fryzur, pielęgnacji włosów, najnowszych trendach, a może i o tym, jak radzić sobie z niesfornymi kosmykami podczas pełni księżyca. Więc, jeśli jesteś gotów na dozę fryzjerskich fajerwerków i dobrego humoru, zapraszam Cię do mojego internetowego świata włosów!