Najlepsza maszynka do włosów Remington

Ostatnio aktualizowane: 28.09.23

 

Remington HC 5150 Alpha to maszynka do strzyżenia włosów, która zajęła pierwsze miejsce w naszym rankingu. Zdobyła ona najwięcej pochlebnych komentarzy i cieszy się obecnie bardzo dużą popularnością wśród mężczyzn. To sprzęt z sieciowo-akumulatorowym zasilaniem, który po naładowaniu baterii może przez 30 minut działać w trybie bezprzewodowym. Głowicę urządzenia można bez przeszkód myć pod bieżącą wodą. Maszynka nadaje się do przycinania nie tylko suchych, ale również wilgotnych włosów. Zaletą modelu jest też to, że ma wskaźnik naładowania akumulatora, więc nie trzeba się zastanawiać, kiedy możemy go odłączyć od ładowarki. Wśród sprzętów wspomnianej marki na uwagę zasługuje też Remington HC5600 Pro Power. To również jest maszynka z sieciowo-akumulatorowym zasilaniem. Wyposażono ją w wytrzymałe ostrza, które nie są podatne na tępienie i korozję. Urządzenie ma funkcję szybkiego ładowania, więc nie musisz czekać kilku godzin, aby dokończyć przycinanie brody czy włosów. Poza tym sprzęt ma antypoślizgowy uchwyt, co zapobiega wyślizgiwaniu się go z dłoni.

 

 

Tabela porównawcza

 

Zalety
Wady
Podsumowanie
Oferty

Najlepszy produkt

Zalety

Z uwagi na to, że jest to sprzęt z sieciowo-akumulatorowym zasilaniem, po naładowaniu baterii może pracować w trybie bezprzewodowym. Urządzenie nie wyślizguje się z dłoni. Model ma wskaźnik ładowania akumulatora na obudowie.

Wady

Za wadę maszynki uznaje się brak nasadki przystosowanej do przycinania włosów w nosie, uszach i brwi. Z tego powodu Panowie uważają, że nie jest to wystarczająco praktyczny model.

Podsumowanie

Urządzenie ma 15 ustawień długości strzyżenia, od 3 mm do 42 mm. Umożliwia przycinanie mokrych włosów. Głowicę z ostrzami można myć pod bieżącą wodą, co ułatwia usunięcie zalegających w niej włosków. Po naładowaniu maszynka może bezprzewodowo działać przez 30 minut.

Drugi wybór

Zalety

Maszynka jest wyposażona w ostrza pokryte tytanową powłoką, które są solidne i odporne na tępienie. Antypoślizgowy uchwyt zapobiega wypadaniu sprzętu z dłoni w czasie użytkowania. Urządzenie można ładować przy pomocy kabla USB.

Wady

Aby przyciąć włosy na odpowiednią długość trzeba założyć na ostrze nasadkę. Nie jest ona idealnie dopasowana, dlatego w powstałej szczelinie zbierają się przycięte włoski, które trudno jest później usunąć.

Podsumowanie

Sprzęt ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie. W pełni naładowany akumulator zapewnia do 120 minut bezprzewodowego działania. Maszynka ma w komplecie dwie nasadki grzebieniowe z regulacją długości (od 3 mm do 42 mm) oraz grzebień do zarostu. Pełne ładowanie baterii trwa 4,5 godziny.

Rozważ też

Zalety

Ostrza urządzenia są wykonane ze stali nierdzewnej, a więc nie pojawi się na nich korozja. Model daje możliwość samodzielnego decydowania o długości przycinania włosków, od 3 mm do 42 mm. Sprzęt jest lekki i solidny.

Wady

Maszynka ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie. Aby móc jej używać w trybie bezprzewodowym trzeba naładować baterię. Mężczyźni twierdzą, że zajmuje to zbyt dużo czasu (ok. 16 godzin).

Podsumowanie

Model można łatwo utrzymać w czystości, gdyż w komplecie znajdziemy szczoteczkę czyszczącą oraz buteleczkę oleju do ostrzy. Sprzęt działa bezprzewodowo przez maksymalnie 40 minut. Uchwyt urządzenia jest pokryty antypoślizgowym materiałem, dlatego dobrze leży w dłoni.

 

 

Maszynki do włosów Remington – Ranking

 

 

Remington HC 5150 Alpha

 

Model HC 5150 Alpha to najlepsza maszynka do włosów Remington w 2023 roku, która nadaje się do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro. To profesjonalne urządzenie gwarantuje efekt niemal identyczny jak ten, który możemy uzyskać w salonie fryzjerskim.

Jest to wysokiej klasy, bezprzewodowa maszynka do włosów, która jest w stanie pracować nieprzerwanie przez 30 minut. Model ten posiada zasilanie zarówno akumulatorowe, jak i sieciowe, dzięki czemu możesz go użyć w domu oraz na wyjeździe, bez dostępu do prądu.

Zaledwie jeden stopień szybkości pracy rekompensuje aż 15 długości strzyżenia do wyboru. Dzięki temu możesz wybrać interesującą Cię długość włosów w przedziale od 3 mm do 32 mm.

Profesjonalne cięcie jest zapewnione dzięki 2 samoostrzącym się ostrzom. Ponadto model ten posiada specjalną funkcję Pro Power, która zapewnia dobrą jakość cięcia. Opinie konsumentów o tym modelu są bardzo pozytywne. Wiele osób wybrało to urządzenie ze względu na jego uniwersalność, bowiem nadaje się ono do wszystkich rodzajów włosów.

Sprzęt Remington HC 5150 Alpha ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie. To dobra maszynka do włosów Remington do 75 zł, która ma 15 ustawień długości strzyżenia (maksimum to 42 mm, a minimum – 3 mm).

 

Zalety

Możliwość mycia pod bieżącą wodą: Głowicę urządzenia można myć pod bieżącą wodą, więc pozbycie się zalegających w niej włosków jest bardzo proste.

Długi czas pracy akumulatora: Czas pracy akumulatora po naładowaniu wynosi 30 minut. To z pewnością wystarczy, aby odpowiednio przyciąć i wystylizować zarost.

Silnik Pro Power: To model wyposażony w silnik Pro Power, który gwarantuje podwójną prędkość strzyżenia, a jednocześnie zachowanie precyzji.

Do przycinania mokrych włosów: Z pomocą urządzenia możliwe jest przycinanie nie tylko suchych, ale również mokrych włosów, co zwiększa jego praktyczność.

Wskaźnik poziomu naładowania baterii: Na obudowie maszynki jest wskaźnik poziomu naładowania baterii, dlatego doskonale wiemy, kiedy możemy odłączyć ją od ładowarki.

 

Wady

Za głośno pracuje: Panowie uważają, że sprzęt za głośno pracuje i wydawane przez niego dźwięki są drażniące.

 

 

 

 

Remington HC5600 Pro Power

 

Remington HC5600 Pro Power to wysokiej jakości maszynka do włosów, która pomoże Ci samodzielnie wykonać cięcie. Ten bezprzewodowy sprzęt, gwarantuje efektywne strzyżenie. Cechuje się on bardzo dobrą jakością wykonania, co sprawia, że zakup tego modelu jest dobrą inwestycją na przyszłość.

Dużą zaletą prezentowanego produktu jest precyzyjne cięcie, które jest możliwe dzięki tytanowym, samoostrzącym się ostrzom. Co więcej, urządzenie posiada dwa grzbiety, wyposażone w regulację długości.

Produkt nadaje się zarówno do włosów na głowie, jak i męskiego zarostu. Modelowanie włosów twarzy jest możliwe dzięki nakładce oraz specjalnemu grzebieniowi. Również utrzymanie w czystości maszynki jest dość proste, po zakończonej pracy wystarczy opłukać ją bieżącą wodą. Aby wykonać tę czynność, wystarczy wysunąć ostrza, bez konieczności ich demontażu.

Jedną z kluczowych cech maszynki jest jej trwała budowa. Tworzywo sztuczne, które zostało użyte do produkcji urządzenia, jest odporne na wstrząsy i upadki. Opinie konsumentów o tym sprzęcie są bardzo pozytywne. Wielu konsumentów jest zdania, że jest to najlepsza maszynka do włosów Remington w dobrej cenie.

Maszynka Remington HC5600 Pro Power umożliwia przycięcie włosów na długość od 3 mm do 42 mm. Urządzenie ma sieciowo-akumulatorowe zasilanie.

 

Zalety

Solidne ostrza: Ostrza maszynki wykazują odporność na tępienie, a także uszkodzenia. Pokryto je tytanową powłoką, aby dodatkowo zwiększyć ich trwałość.

Funkcja szybkiego ładowania: Jeżeli akumulator sprzętu rozładował się podczas golenia, możemy skorzystać z funkcji szybkiego ładowania. Po 10 minutach będziemy mogli dokończyć stylizację zarostu.

Antypoślizgowy uchwyt: Nie należy się obawiać, że sprzęt przypadkowo wyślizgnie się z dłoni i zniszczy na skutek upadku na podłogę. Uchwyt maszynki został pokryty materiałem o antypoślizgowych właściwościach.

Możliwość ładowania przez USB: Żeby naładować maszynkę, możemy podłączyć ją np. do komputera, wykorzystując do tego kabel USB. To wygodna opcja, gdy nie mamy dostępu do prądu.

 

Wady

Głośność pracy: Urządzenie generuje dość duży hałas, przez co strzyżenie nie jest zbyt komfortowe.

 

 

 

 

Remington HC5200

 

Panom przywiązującym dużą wagę do wyglądu swojego zarostu bez wątpienia spodoba się urządzenie Remington HC5200. Ma ono akumulatorowo-sieciowe zasilanie, co oznacza, że po naładowaniu baterii (co trwa 16 godzin), można używać sprzętu także w miejscach bez dostępu do prądu. Maszynka ma 15 ustawień długości strzyżenia, minimum to 3 mm, a maksimum – 42 mm.

Utrzymanie sprzętu w czystości nie jest trudne. Ostrza można myć pod bieżącą wodą, co ułatwia pozbycie się włosków. Maszynka ma wskaźnik LED, dzięki któremu wiadomo, kiedy można odłączyć ją od ładowarki. Co więcej, urządzenie jest poręczne i nie wyślizguje się z dłoni w czasie użytkowania.

Jak wynika z komentarzy mężczyzn, którzy kupili prezentowany model, jest to cicho pracująca maszynka. Sprzęt zdobył uznanie wielu Panów, ponieważ jest lekki i umożliwia precyzyjne przycięcie brody czy wąsów. Poza tym urządzenie wyposażono w solidne ostrza z powłoką Advanced Steel, które są wyjątkowo trwałe. Można o nie prawidłowo zadbać przy pomocy dołączonego do zestawu oleju.

Remington HC5200 to urządzenie z sieciowo-akumulatorowym zasilaniem. Maszynka ma 15 ustawień długości cięcia do wyboru, od 3 mm do 42 mm.

 

Zalety

Wygoda użytkowania: Sprzęt jest wygodny w użytkowaniu, na co wpływa m.in. dobrze wyprofilowany uchwyt. Warto podkreślić, że urządzenie można myć pod bieżącą wodą, nie narażając go przy tym na awarię. Poza tym maszynka nie generuje zbyt dużego hałasu podczas pracy.

Użyteczność: Model wyróżnia się praktycznością. Z uwagi na sposób zasilania, możemy go używać w dowolnym miejscu. Sprzęt przyda się nie tylko w domu, ale również podczas wakacyjnego wyjazdu. Z jego pomocą można ogolić się nawet na kempingu bądź biwaku.

Stalowe ostrza: Ostrza maszynki zostały wykonane ze stali nierdzewnej i pokryte powłoką Advanced Steel. To zapewnia im ochronę przed korozją.

 

Wady

Brak funkcji szybkiego ładowania: Naładowanie akumulatora do pełna trwa 16 godzin. Sprzęt nie ma funkcji szybkiego ładowania i jeśli przed jego rozładowaniem nie skończyliśmy przycinać włosów czy brody, musimy uzbroić się w cierpliwość.

 

 

 

 

Jakie maszynki do włosów Remington wybrać?

 

Przewodnik zakupowy

Ciągłe chodzenie do fryzjera niestety sporo kosztuje i musimy to wcześniej zaplanować. Z tego powodu warto zainwestować we własną maszynkę, którą będziemy mogli użyć w dowolnym momencie. Zakup odpowiedniego modelu pozwoli Ci uzyskać ulubioną długość włosów, jak również wystylizować fryzurę. Aby pomóc Ci w wyborze wysokiej jakości modelu przedstawiamy ten oto poradnik. Na jego końcu umieściliśmy krótką listę, gdzie znalazły się najlepsze maszynki do włosów Remington.

 

 

Osobom, które lubią inwestować w urządzenia do pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy, nie trzeba przedstawiać marki Remington. Jest to znana na całym świecie firma, której produkty są wybierane przez profesjonalistów i amatorów strzyżenia. Dzięki wprowadzeniu do powszechnego obiegu takich sprzętów, które golą na sucho czy przyrządów do depilacji światłem, nazwa firmy stała się synonimem nowoczesności i innowacyjnych rozwiązań. Warto dodać, że Remington specjalizuje się zarówno w produkcji urządzeń dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki temu obie płcie mogą dbać o higienę oraz cieszyć się eleganckim wyglądem. Jak twierdzą konsumenci, zakupione urządzenie wystarczy na lata.

Zanim udasz się na zakupy warto abyś zastanowił się, czy bardziej odpowiednia będzie dla Ciebie maszynka amatorska czy profesjonalna. Jest między nimi wiele różnic, dlatego decyzja musi być przemyślana. Zasadniczą kwestią, która odróżnia te dwa modele jest ich cena. Niestety urządzenia profesjonalne, ze względu na większą wytrzymałość, moc oraz precyzję pracy są droższe. Są one również bardziej wydajne. Jeśli jednak będziesz jedynym użytkownikiem maszynki i co więcej będziesz jej używać sporadycznie, lepszym zakupem będzie model amatorski. Jego wybór pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze.

Warto zastanowić się, jaki rodzaj zasilania powinien znaleźć się w interesującej Cię maszynce. Pierwszym typem, który jest dostępny na rynku są urządzenia sieciowe, do których prąd przesyłany jest za pośrednictwem kabla. Zaletą takich sprzętów jest ich wydajność, bowiem dopóki są one podłączone do gniazdka, mogą być bez problemu używane. Niestety, nasze ruchy są ograniczone przez kabel. Drugim rodzajem są maszynki zasilane akumulatorowo. Wiele osób decyduje się na ich zakup, gdyż można ich używać w każdym miejscu. Musisz jednak pamiętać o regularnym ładowaniu znajdujących się w nich akumulatorów.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Cyprian Krupa

Cześć, jestem Cyprian, fryzjer z pięcioma latami doświadczenia i pasją do cięcia, stylizowania, oraz plotkowania. Postanowiłem, że moja wiedza o świecie kosmyków jest za cenna, aby utrzymywać ją tylko dla moich klientów i lusterek salonu. Dlatego postanowiłem przenieść się do świata wirtualnego, aby dzielić się sekretami fryzjerskiego fachu. Mam zamiar pisać o tworzeniu fryzur, pielęgnacji włosów, najnowszych trendach, a może i o tym, jak radzić sobie z niesfornymi kosmykami podczas pełni księżyca. Więc, jeśli jesteś gotów na dozę fryzjerskich fajerwerków i dobrego humoru, zapraszam Cię do mojego internetowego świata włosów!