Obrączki ślubne z kamieniami – dodaj blasku swojemu małżeństwu

Ostatnio aktualizowane: 22.06.24

 

Obrączki ślubne zdobione kamieniami szlachetnymi zyskują coraz większe zainteresowanie przyszłych par młodych. Niesamowity blask klejnotu, połyskująca szyna i symbolika tak istotnej biżuterii tworzą doskonałe trio, warte każdej ceny. Jakie klejnoty powinny znaleźć się w obrączkach ślubnych i jak wyglądają najpiękniejsze modele? Podpowiadamy!

 

Obrączki ślubne z kamieniami – wybór klejnotu ma znaczenie

Decydując się na zakup obrączek ślubnych z kamieniami, warto wziąć pod uwagę rodzaj klejnotu. Każdy z nich ma indywidualną prezencję, właściwości oraz symbolikę. Najdoskonalszym kamieniem na świecie jest oczywiście diament. Jego fenomenalna brylancja zachwyca szczególnie w promieniach słonecznych. Nie jest to jedyny atut, ponieważ klejnot wyróżnia się imponującą trwałością, dzięki której blask obrączki ślubnej pozostanie niezmącony przez długie lata.

Diament symbolizuje wieczność, miłości i siłę, a w ofercie jubilera SAVICKI znajdziemy jego cztery odsłony kolorystyczne. Godny uwagi jest również rubin, zwany kamieniem miłości, szafir, będący synonimem szczęścia małżeńskiego oraz szmaragd, który świadczy o głębi romantycznego uczucia. Warto zapoznać się z pozostałymi klejnotami dostępnymi w ofercie marki SAVICKI, gdyż każdy z nich jest absolutnie wyjątkowy! Zanurzcie się w magicznym blasku kamieni i wybierzcie ten, który odzwierciedla istotę Waszej relacji.

Obrączki ślubne z kamieniami są coraz częstszym wyborem par młodych

 

Nowoczesne modele obrączek ślubnych z kamieniami

Symbole małżeństwa z kamieniami szlachetnymi występują w wielu wariantach. W sklepach jubilerskich znajdziemy zarówno minimalistyczne modele z drobnym oczkiem, jak i wystawne, bogato zdobione wzory. Każdy ze stylów jest równie piękny, a wybór jednego z nich zależy jedynie od preferencji pary młodej. Obrączki ślubne z diamentami z kolekcji This is Love jubilera SAVICKI to spełnienie najskrytszych marzeń miłośniczek efektownej biżuterii. Charakterystyczny kształt obrączki został zaprojektowany w taki sposób, aby ozdoba idealnie dopasowała się do korony pierścionka zaręczynowego z tej samej linii.

Pokryta drobnymi diamentami powierzchnia robi ogromne wrażenie, a obok duetu dwóch symboli miłości nie da się przejść obojętnie. Równie fantastycznie prezentuje się obrączka Fairytale, która poznamy po pojedynczym oczku, stanowiącym centralny element biżuterii. Pierścień występuje w wielu wariantach kolorystycznych, a w jego sercu może rozbłysnąć jeden z kilku starannie wyselekcjonowanych kamieni szlachetnych. Pozostałe modele obrączek znajdziesz na stronie SAVICKI: https://savicki.pl/obraczki-slubne.

Dwie różne obrączki ślubne, czy to dobry pomysł?

Marzenie przyszłych panien młodych o obrączce ślubnej z kamieniami szlachetnymi często zakłóca obawa wiążąca się z zakupem dwóch innych symboli miłości. Temat ten wciąż budzi zakłopotanie u młodych par. Spieszymy zatem z wyjaśnieniem. Respektowanie przekonania mówiącego o tym, iż obie obrączki powinny być identyczne, nie jest obowiązkowe, zatem kobiety bez wahania powinny spełniać swoje ślubne pragnienia.

Aby zachować poczucie jedności, warto zdecydować się na komplet identycznej biżuterii, wykonanej z tego samego kruszcu. Jedyną różnicą będą zdobienia w postaci klejnotów, osadzonych w damskiej obrączce. W ten sposób osiągamy kompromis – obawy znikają, a świeżo upieczona małżonka może cieszyć się wymarzonym symbolem miłości! Gdzie kupić obrączki ślubne? U sprawdzonego jubilera! Marka SAVICKI wyróżnia się wyjątkowym doświadczeniem. Od ponad 40 lat tworzy biżuterię inspirowaną romantycznymi historiami, być może opowie także Waszą?

 

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Zespół Styl Faceta