Najlepszy depilator męski

Ostatnio aktualizowane: 21.09.23

 

 

Depilatory męskie – Ranking

 

 

Philips Multigroom Pro Series 5000

 

Wiele osób uważa, że model Philips Multigroom Pro Series 5000 to godny polecenia produkt. Jest to uniwersalny trymer 8 w 1, który pomoże nam zadbać o brodę, włosy, wąsy i bokobrody.

Przyrząd ten wyposażony jest w 5 zwykłych nasadek i 3 grzebieniowe. Wśród nich znajduje się końcówka do brody i wąsów, posiadająca aż 18 ustawień długości: od 1 do 18 mm, w odstępach co 1 mm. W zestawie znajdziemy również precyzyjną golarkę z siateczką do wykańczania krawędzi, trymer do przycinania włosów w nosie oraz szeroką maszynkę do strzyżenia.

Model ten jest całkowicie wodoodporny. Jego czyszczenie jest łatwe, gdyż wystarczy umieścić go pod strumieniem bieżącej wody. Może być on zasilany zarówno sieciowo, jak i akumulatorowo. Bateria zapewnia 50 minut działania po godzinie ładowania. Golarka posiada stalowe ostrza, które skutecznie i dokładnie przycinają włosy.

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup tego urządzenia zgodnie twierdzą, że jest to wysokiej jakości produkt. Użytkownicy podkreślają, że sprzęt łatwo się czyści, jest wszechstronny i wygodny w użytkowaniu.

 

 

 

 

Philips Multigroom Series 3000

 

W naszym rankingu chcielibyśmy zaprezentować Ci model Philips Multigroom Series 3000. Jest to depilator męski w dobrej cenie, wyposażony w 7 końcówek, dzięki którym możemy łatwo sprawdzić wiele różnych stylizacji.

Przyrząd ten zawiera główną nasadkę grzebieniową do brody, która zapewnia 18 ustawień długości w zakresie od 1 mm do 18 mm. Przy jego użyciu można także wystylizować brwi i bokobrody, precyzyjnie dopracować wszelkie krawędzie zarostu, pozbyć się niechcianych włosów z małych obszarów, a także usunąć owłosienie z nosa i uszu.

Depilator posiada samoostrzące się nożyki wykonane z dokładnie oszlifowanej, chromowanej stali. Zasilany jest akumulatorem, który zapewnia 60 minut nieprzerwanego działania. Jest to model wodoodporny i można go łatwo wyczyścić pod bieżącą wodą.

Philips Multigroom Series 3000 to często wybierany produkt, który cechuje nie tylko przystępna cena, ale przede wszystkim solidne wykonanie. Kupując to urządzenie możemy mieć pewność, że posłuży nam przez długi czas.

 

 

 

 

Wahl WA9854-616

 

Nasze zestawienie nie byłoby kompletne bez modelu Wahl WA9854-616. Jest to wielofunkcyjny trymer zasilany akumulatorem litowo-jonowym, który świetnie sprawdza się przy pielęgnacji brody.

Urządzenie wyposażone jest w nietępiące się, precyzyjnie szlifowane ostrza ze stali wysokowęglowej, które gwarantują dokładne strzyżenie. Posiada ono regulowaną nasadkę, którą można ustawić na 12 różnych długości przycinania, a także końcówki z grzebykami do brody.

Przyrząd działa nieprzerwanie przez 3 godziny po 1 godzinie ładowania. W zestawie znajdziemy także szczoteczkę czyszczącą, grzebyk, ładowarkę oraz smar do ostrzy. Całość można przechowywać na wygodnej podstawce.

Prezentowany produkt zdobył wiele pochlebnych recenzji. Umieszczane w sieci opinie wskazują na to, że model ten jest polecany przez konsumentów. Osoby, które zdecydowały się na zakup tego produktu zgodnie twierdzą, że jest on prosty w obsłudze i solidnie wykonany.

 

 

 

 

 

Jaki depilator męski jest najlepszy?

 

Zadbana broda może być bardzo atrakcyjna, lecz żeby taką uzyskać należy zaopatrzyć się w odpowiednie akcesoria do jej pielęgnacji. Jednym z niezbędnych urządzeń jest depilator męski, który pomaga w utrzymaniu ładnego zarostu. W sklepach znaleźć można całe mnóstwo różnego rodzaju maszynek elektrycznych, strzyżarek i trymerów, przez co podjęcie decyzji może być utrudnione. W niniejszym artykule podpowiadamy, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Na końcu prezentujemy również ranking, w którym znajdziesz trzy najlepsze depilatory męskie dostępne na polskim rynku.

Podczas zakupów warto wziąć pod uwagę szereg parametrów. Na szczególną uwagę zasługują ostrza. Powinny być one precyzyjne i dobrze zamocowane, aby nie szarpały włosów i nie pozostawiały niedogolonych pasm. Najlepiej sprawdzają się te, wykonane ze stali nierdzewnej lub tytanowe. Te drugie szczególnie polecamy osobom o wrażliwej cerze. Warto także przemyśleć zakup golarki z samoostrzącymi się nożykami oraz z funkcją samooliwienia. Zdecydowanie ułatwi to użytkowanie przyrządu.

Bardzo ważną cechą golarki jest także możliwość regulacji długości zarostu. Warto sprawdzić, czy wybrany model wyposażony jest w pokrętło lub nasadkę, która umożliwia ustawienie wartości strzyżenia. Ta wartość może znajdować się w przedziale od 1 mm do nawet 18 mm.

Miejmy na uwadze również sposób zasilania sprzętu. Najwygodniejszym rozwiązaniem jest wybór trymera, który łączy w sobie cechy modeli zasilanych sieciowo i akumulatorowo. Z jednej strony można ich używać bez konieczności podłączenia do gniazdka, z drugiej strony po rozładowaniu się baterii można z nich dalej korzystać . Warto tutaj zwrócić uwagę na długość pracy, która waha się od 15 do 60 minut w zależności od zakupionego modelu. Ważny jest również czas ładowania, po upływie którego strzyżarka jest gotowa do pracy.

Istotna jest także kwestia czyszczenia urządzenia. Zdecydujmy się na produkt, który można myć pod bieżącą wodą, i który nie wymaga skomplikowanego demontażu. Poza tym najlepszy depilator męski w 2023 roku wyposażony jest w szereg dodatkowych końcówek i akcesoriów, które ułatwiają jego użytkowanie. Ciekawym dodatkiem jest pojemnik, do którego wpadają przycięte włosy. Dzięki niemu unikniemy problemu zatkanego zlewu czy brudnej podłogi.

Dodaj komentarz

0 KOMENTARZ

  • user-img
    • Dominik Wysocki

Cześć! Nazywam się Dominik, jestem trenerem fitness i dietetykiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży wellness. Z głęboko zakorzenioną pasją do zdrowia poświęciłem swoje życie zrozumieniu złożoności fitnessu i żywienia, a teraz z radością dzielę się z wami moją wiedzą. Poprzez moje artykuły dążę do uproszczenia często zagmatwanego świata wellness, dostarczając jasnych, praktycznych porad, które możecie wpleść w swoje codzienne życie. Rozumiejąc, że droga każdej osoby do zdrowia jest unikalna, przekazuję wiedzę z uwglednieniem różnorodności doświadczeń i celów moich czytelników. Ciągle się uczę, i wraz z nabytą wiedzą wciąż na nowo odkrywam tajniki fitness, helth and wellnes po to, aby dostarczyć wam najbardziej aktualnych, oparych na nauce porad. Witajcie w społeczności ludzi świadomych swego zdrowia, gdzie wspólnym celem jest droga do zdrowszego, szczęśliwszego ciebie.